Oświecenie duchowo niepoprawne

Oświecenie duchowo niepoprawne – Jed McKenna [Absolutnie szczera recenzja]

Jeśli zastanawiasz się, czy tego typu lektura jest dla Ciebie odpowiednia, przeczytaj moją recenzję. Podsunę w niej kilka sugestii, które pomogą rozwiać wątpliwości.... Czytaj całość »

Rzeczywistość duchowość a człowiek współczesny

Rzeczywistość, duchowość a człowiek współczesny – David R. Hawkins [Skalibrowana recenzja]

Oto książka, do której podszedłem z dużym entuzjazmem. Jaki był tego powód? Otóż bardzo interesują mnie wszelkiego rodzaju rozważania dotyczące przemian... Czytaj całość »

Człowiek i jego symbole

Człowiek i jego symbole – Carl Gustav Jung

Do lektury tej książki od samego początku podchodziłem z wielkim entuzjazmem. Byłem ciekaw, czy znajdę w niej coś wartościowego, ale jeśli tak – na ile wpłynie to ma mój dalszy rozwój... Czytaj całość »

Dhammapada Osho

Dhammapada: Droga Buddy – Osho

Nie jest to powieść, publikacja popularnonaukowa ani tym bardziej traktat filozoficzny. To zbiór tekstów stanowiących zapis oryginalnych wykładów Osho... Czytaj całość »

Oko w oko z jaźnią

Oko w oko z jaźnią – David R. Hawkins

Oto książką, która stanowi wyzwanie dla czytelnika – otwiera go na nowe formy doświadczeń, ukazuje duchowość od strony bardziej technicznej. Dla niektórych osób może to okazać... Czytaj całość »

Sabrina – Nick Drnaso

Sabrina – Nick Drnaso

Sabrina (Nick Drnaso) to komiks, który wniesie do twojego życia silne emocje. Część z nich może okazać się niezbyt przyjemna, ale z pewnością uznasz je za świetną okazję do podjęcia... Czytaj całość »

Duchowe oświecenie Cholernie osobliwe

Duchowe oświecenie. Cholernie osobliwe – Jed McKenna

Książka, którą napisał Jed McKenna, kompletnie mnie zaskoczyła. Dlaczego? Ponieważ autor przedstawia poglądy bardzo zbliżone do moich i niezwykle często pisze teksty jakby żywcem... Czytaj całość »

Kamyki ze stawu

Kamyki ze stawu – Paramahamsa Prajnanananda

Zbiór przypowieści pojawiających się w różnych kulturach i krajach. Przekazywane są one ludziom od pokoleń i tak naprawdę nie zawsze wiadomo, kto jest ich prawdziwym autorem... Czytaj całość »

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: książki o rozwoju duchowym, rozwój duchowy książki, rozwój duchowy książka, rozwój duchowy książki chomikuj, rozwój duchowy teksty źródłowe, książki o rozwoju duchowym które warto przeczytać, książki o rozwoju duchowym, książki o rozwoju duchowym empik.