Książki duchowe dla ciebie


Mózg i serce magiczny duet

Mózg i serce: magiczny duet – James R. Doty

Mózg i serce to dwie „części” człowieka, które są ze sobą nierozerwalnie złączone. Jedna wpływa na drugą; uzupełniają się wzajemnie i wzmacniają. To prawdziwy magiczny duet – dokładnie... Czytaj całość »

Bycie miłym to przekleństwo

Bycie miłym to przekleństwo – Marson Jacqui

Książka Bycie miłym to przekleństwo, autorstwa Jacqui Marson, to niezwykle pouczający przewodnik dla ludzi, którzy pragną dokonać w swoim życiu pozytywnych zmian. Jeśli nie chcesz... Czytaj całość »


Życie po śmierci naprawdę istnieje

Życie po śmierci naprawdę istnieje - Theresa Cheung

Theresa Cheung jest znaną i cenioną autorką książek z dziedziny duchowości oraz zjawisk paranormalnych. W książce Życie po śmierci naprawdę istnieje przedstawia liczne relacje... Czytaj całość »

Joga i ajurweda

Joga i ajurweda – Bartosz Niedaszkowski

Tak dobrze przygotowanej książki o jodze i ajurwedzie już dawno nie widziałam. Bartosz Niedaszkowski stworzył bardzo ważne i przydatne dzieło. Kim jest autor? Doświadczonym nauczycielem... Czytaj całość »


Jak zostać mistrzem Trening doskonałości

Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości – Robert Greene

Robert Greene jest absolwentem filologii klasycznej i autorem kilku bestsellerowych książek, takich jak: 48 praw władzy, 33 strategie wojenne... Czytaj całość »

Kapłan Diabła

Kapłan Diabła – Richard Dawkins

Richard Dawkins to człowiek bardzo kontrowersyjny. Większość osób mająca do czynienia z jego książkami nie jest w stanie przejść obok nich obojętnie. Jedni Dawkinsa szanują... Czytaj całość »


Wojna światopoglądów

Wojna światopoglądów – Deepak Chopra, Leonard Mlodinow

Jako nieustająca poszukiwaczka prawdy oraz miłośniczka książek Deepaka Chopry, bardzo ucieszyłam się z możliwości przeczytania kolejnej pozycji tego autora. Tym bardziej że do... Czytaj całość »

Kanon medycyny chińskiej Żółtego Cesarza

Kanon medycyny chińskiej Żółtego Cesarza

Każdy z was zapewne słyszał o starożytnej chińskiej medycynie. Powstała przed pięcioma tysiącami lat i stosuje się w niej wiele metod terapii, między innymi akupunkturę, odpowiednią dietę, ziołolecznictwo, masaże, moksę... Czytaj całość »


Wymówkom precz

Wymówkom precz! – Wayne W. Dyer

Wayne W. Dyer (ur. 10 maja 1940 w Detroit, zm. 29 sierpnia 2015 w Maui) to światowej sławy pisarz i mówca w dziedzinie rozwoju osobistego, autor wielu książek motywacyjnych. Jego pierwsza pozycja... Czytaj całość »

Religia i globalizacja

Religia i globalizacja – Peter Beyer

Religia i globalizacja jest książką poświęconą interakcji pomiędzy religią a przemianami społecznymi i kulturowymi, jakie mają miejsce na świecie. Autor wnikliwie analizuje główne założenia globalnych zmian i omawia... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

O nas

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.