Książki duchowe dla ciebie


Oko w oko z jaźnią

Oko w oko z jaźnią – David R. Hawkins

Oto książką, która stanowi wyzwanie dla czytelnika – otwiera go na nowe formy doświadczeń, ukazuje duchowość od strony bardziej technicznej. Dla niektórych osób może to okazać... Czytaj całość »

Przekraczanie poziomów świadomości

Przekraczanie poziomów świadomości – David R. Hawkins

To kolejna książka Davida R. Hawkinsa, która kontynuuje idee przedstawione po raz pierwszy w publikacji pt. Siła czy Moc. Tym razem mamy jednak do czynienia z tekstem wyjątkowym... Czytaj całość »


Duchowe oświecenie Cholernie osobliwe

Duchowe oświecenie. Cholernie osobliwe – Jed McKenna

Książka, którą napisał Jed McKenna, kompletnie mnie zaskoczyła. Dlaczego? Ponieważ autor przedstawia poglądy bardzo zbliżone do moich i niezwykle często pisze teksty jakby żywcem... Czytaj całość »

Homo sapiens – Rutger Bregman

Homo sapiens. Ludzie są lepsi, niż myślisz – Rutger Bregman

Rutger Bregman uważa, że dobroć i współpraca są jednym z najważniejszych czynników ludzkiego sukcesu. Niestety obserwacja współczesnego świata sugeruje coś zupełnie innego... Czytaj całość »


Sabrina – Nick Drnaso

Sabrina – Nick Drnaso

Sabrina (Nick Drnaso) to komiks, który wniesie do twojego życia silne emocje. Część z nich może okazać się niezbyt przyjemna, ale z pewnością uznasz je za świetną okazję do podjęcia... Czytaj całość »

Człowiek i jego symbole

Człowiek i jego symbole – Carl Gustav Jung

Do lektury tej książki od samego początku podchodziłem z wielkim entuzjazmem. Byłem ciekaw, czy znajdę w niej coś wartościowego, ale jeśli tak – na ile wpłynie to ma mój dalszy rozwój... Czytaj całość »


Dhammapada Osho

Dhammapada: Droga Buddy – Osho

Nie jest to powieść, publikacja popularnonaukowa ani tym bardziej traktat filozoficzny. To zbiór tekstów stanowiących zapis oryginalnych wykładów Osho... Czytaj całość »

Kamyki ze stawu

Kamyki ze stawu – Paramahamsa Prajnanananda

Zbiór przypowieści pojawiających się w różnych kulturach i krajach. Przekazywane są one ludziom od pokoleń i tak naprawdę nie zawsze wiadomo, kto jest ich prawdziwym autorem... Czytaj całość »


Pierwsza i ostatnia wolność

Pierwsza i ostatnia wolność – Jiddu Krishnamurti

Książka, do której wróciłem po wielu latach. Tym razem miałem okazję przeczytać ją w innym tłumaczeniu i przyznam szczerze, że po zajrzeniu do zanotowanych przed laty... Czytaj całość »

Światło Azji

Światło Azji – Edwin Arnold

Książka, z którą początkowo miałem problem. Pierwsze strony czytało mi się ciężko. To dlatego, że język, jakim posługuje się autor, zdecydowanie nie należy do tego, co w naszych czasach... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Tao Te Ching

O nas

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.