Zasady Autorów

Polityka przekazywania informacji w Serwisie opiera się przede wszystkim na jednej zasadzie: nie szkodzić swoim Czytelnikom. Wszystkie treści staramy się przygotowywać jak najbardziej starannie, by uniknąć przekazywania rzeczy, które mogłyby tobie zaszkodzić po zastosowaniu w swoim życiu. Pragniemy ci pomagać, a nie utrudniać życie.

Nie chcemy jednak, by ktoś myślał, iż jest to Serwis czysto altruistyczny. Nie ukrywamy, że również zarabiamy na naszym Serwisie. Dzięki temu możemy go dalej prowadzić. Pamiętaj: poświęcamy swój czas wolny oraz wiedzę, żeby pomagać ci w określonym temacie. Informacje, jakie przekazujemy, to konkretna wiedza mogąca podnieść standard twojego życia. W dodatku musimy poświęcić sporo swojego czasu, żeby przygotowywać artykuły, które warto czytać. Żeby to robić, musimy mieć czas. Zdobyć go można tylko w jeden sposób: otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę.

Zasada jest prosta: my pracujemy dla ciebie, a w zamian ty godzisz się na wybrane przez nas metody monetyzacji Serwisu. Masz więc kogoś, kto pracuje na sukces w twojej praktyce duchowej, a w zamian nie musisz mu płacić nawet złotówki. Chociaż dotacje są bardzo mile widziane.

Serwis ten nie jest tworzony z powodów finansowych. Nie ma co ukrywać, że zarobki nie są zbyt duże. Naszą podstawową misją jest więc:

Tworzenie wartościowej treści, z której będą korzystać inni ludzie. Chcemy dać im coś, co okaże się ważne, interesujące, a nade wszystko wesprze ich w rozwiązywaniu problemów.

Moja prośba

Podziel się informacjami o Przewodniku duchowym w mediach społecznościowych. Pomożesz mi oraz swoim przyjaciołom, którzy z pewnością skorzystają z artykułów tutaj zamieszczanych.