Współpraca

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (z wyjątkiem sobót i niedziel – wtedy redakcja odpoczywa, ładując wewnętrzne akumulatory na następny tydzień).

Redakcja magazynu internetowego „Przewodnik duchowy” zaprasza do współpracy redakcyjnej i promocyjnej na zasadzie obopólnych korzyści, autorów oraz wszystkie instytucje, które chciałyby, aby informacje o wynikach ich wspaniałej pracy były udostępnione na stronach naszego serwisu.

Przewidujemy możliwość współpracy stałej lub okazjonalnej. Jeśli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami na tematy związane z rozwojem duchowym, możesz zrobić to w formie listu do redakcji (adres mailowy poniżej) lub artykułu (w formacie .rft lub .doc).

Proponujemy następujące formy współpracy:

  1. Publikacja artykułów – autorzy chcący podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą mogą publikować na naszych łamach swoje teksty;
  2. Artykuły sponsorowane – treści dostarczane przez firmy i organizacje;
  3. Patronat medialny;
  4. Przygotowanie oraz publikacja recenzji i opinii produktów związanych z praktyką duchową (głównie książek).

Jeśli masz propozycję innego typu współpracy, skontaktuj się z nami.


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Przewodnik duchowy

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.