Kontakt z Przewodnikiem duchowym

Możesz się ze mną skontaktować, pisząc na adres:

Informacja dla osób wysyłających maile

Pisząc wiadomość, weź pod uwagę kilka poniższych kwestii:

  1. Nie wyrażam zgody na umieszczanie mojego adresu mailowego w żadnych bazach danych, w szczególności komercyjnych bazach danych wykorzystywanych przez firmy handlowe i usługowe.
  2. Jeśli w obsługiwanej przez ciebie bazie danych znajduje się powyższy mail, usuń go niezwłocznie.
  3. Nie wysyłaj żadnych wiadomości o charakterze reklamowym – na spam nie odpowiadam.
  4. Powyższy adres służy tylko do kontaktu w sprawach związanych z niniejszą stroną internetową lub moją działalnością duchową.
  5. Proszę, nie pisz do mnie z zapytaniem o możliwość kopiowania treści z niniejszej strony internetowej. Nie wyrażamy na to zgody.

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy bądź organizacji zainteresowanej podjęciem z nami współpracy, zajrzyj na stronę: współpraca.


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Przewodnik duchowy

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.