Duchowe książki

Mistyka i mistyfikacje

Mistyka i mistyfikacje – Anna Sobolewska

Mistyka i mistyfikacje (Anna Sobolewska) to książka o duchowości, literaturze, sztuce i życiu. O odkrywaniu własnej ścieżki duchowej nie tylko poprzez praktyki religijne czy medytacyjne... Czytaj całość »

Zen Praktyczne wprowadzenie do medytacji

Zen. Praktyczne wprowadzenie do medytacji - Hugo M. Enomiya-Lassalle

Jak wskazuje tytuł, ta książka wprowadza czytelnika w sekrety medytacji zen. Nie liczcie jednak, że zastąpi ona nauczyciela z krwi i kości... Czytaj całość »

Religijność i duchowość – dawne i nowe formy

Religijność i duchowość – dawne i nowe formy - praca zbiorowa

Siadając do lektury Religijności i duchowości, miałam wrażenie, że przede mną leży ciężki podręcznik. Rzeczywiście jest to pozycja napisana w stylu czysto akademickim i już po pierwszych akapitach czułam... Czytaj całość »

Ścieżki do domu

Ścieżki do domu – Karolina Sarna

Oto książka, która całkowicie mnie zaskoczyła. Oczywiście pozytywnie. Spodziewałam się kilku nieciekawych opowiadanek, a tymczasem poczułam się naprawdę wspaniale. Nie wiem, czy to dlatego, że książka poza... Czytaj całość »

Użycie substancji halucynogennych a religia

Użycie substancji halucynogennych a religia – Tomasz Sikora

Książka Tomasza Sikory porusza bardzo interesujący i kontrowersyjny temat. Krakowski badacz postanowił zająć się rolą substancji halucynogennych w religii i praktyce duchowej. Jego książka ta jest tym bardziej... Czytaj całość »

Sztuka prostoty

Sztuka prostoty – Dominique Loreau

Tematyką minimalizmu interesuję się już od jakiegoś czasu, dlatego bardzo chętnie sięgnęłam po książkę francuskiej autorki Dominique Loreau. Co prawda nie uważam siebie za minimalistkę, ale staram się... Czytaj całość »

Duchowość ponowoczesna Ruch Reiki w Polsce

Duchowość ponowoczesna. Ruch Reiki w Polsce – Paweł Możdżyński

Reiki to powszechnie znany system leczenia za pomocą energii życiowej, a także swoista droga rozwoju duchowego; popularna szczególnie w państwach... Czytaj całość »

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowe książki, duchowe książki empik, duchowe książki pdf, duchowe książki chomikuj, duchowe ebooki, ebook duchowy.