Zdrowie

Zdrowie jest jedną z najważniejszych kwestii twojego życia. Nawet kiedy zajmujesz się rozwojem duchowym, nie możesz zapominać o fizycznym aspekcie swojej egzystencji. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, a z pewnością twoje życie ulegnie znacznej poprawie.


8 rzeczy, które każdy powinien wiedzieć o zdrowiu

8 rzeczy, które każdy powinien wiedzieć o zdrowiu

Obecnie bardzo dużo mówi się o zdrowiu. Jeszcze więcej wydajemy na nie pieniędzy. Chcemy prowadzić zdrowy styl życia, szukamy sposobów na uniknięcie wszelkich dolegliwości i chorujemy... Czytaj całość »

Pokrzywa jest zdrowa

Pokrzywa jest zdrowa

Wielu ludzi uważa pokrzywę za zwyczajny chwast. Tymczasem jest ona jednym z najbardziej cenionych ziół. Zawiera wiele cennych witamin, mikroelementów i soli mineralnych – jej właściwości... Czytaj całość »


Sok jest dobry

Sok jest dobry!

Stojąc w supermarkecie, czytam umieszczane na opakowaniach informacje o składnikach. Sprawdzam, czy spożywane przeze mnie produkty są zdrowe i ile zawierają „chemii”. Nie tylko ja... Czytaj całość »

Produkty, które działają jak narkotyki

Produkty, które działają jak narkotyki

Znasz zapewne to powiedzenie: jesteś tym, co jesz. Czy jednak naprawdę zastanawiałeś się nad związkiem pomiędzy pożywieniem a zdrowiem? Wielu moich znajomych zdaje się nie rozumieć... Czytaj całość »


Twój smartfon cię ogłupia

Twój smartfon cię ogłupia

Nie od dzisiaj wiadomo, że telefon komórkowy może ograniczać używanie przez człowieka pamięci. Kto dziś pamięta numery telefonów do swoich najbliższych? Większość z nas ma zapisane wszystko w kontaktach i wystarczy ... Czytaj całość »

Pij mleko, będziesz chory

Pij mleko, będziesz chory

Mleko jest idealnym pożywieniem… dla dziecka; pod warunkiem, że pije mleko swojej matki. Krowie mleko jest wspaniałym pokarmem tylko i wyłącznie dla cielaków. Wszystko, co wiesz na... Czytaj całość »


Żyj zdrowo – nie kłam

Żyj zdrowo – nie kłam

Według dr Anity E. Kelly z Uniwersytetu Notre Dame, mówienie prawdy może znacznie poprawić zdrowie każdego człowieka. Przeprowadziła ona badania mające na celu sprawdzenie, czy kłamstwo... Czytaj całość »

Aborcja za czy przeciw

Aborcja – za czy przeciw?

Aborcja to bardzo gorący i kontrowersyjny temat; zawsze wywołuje burzliwe dyskusje i nie bardzo widać możliwości pogodzenia jej zwolenników i przeciwników. Jest to temat o tyle istotny... Czytaj całość »


Sekret zdrowia według Ajurwedy

Sekret zdrowia według Ajurwedy

Ajurweda to holistyczny system medyczny, wywodzący się z cywilizacji wedyjskiej (starożytne Indie), zajmujący się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Podstawą jego założeń... Czytaj całość »

Większość lekarstw jest nieskuteczna

Większość lekarstw jest nieskuteczna

Dwóch wybitnych specjalistów medycznych, Philippe Even i Bernard Debre, twierdzi, że połowa wszystkich lekarstw przepisywanych przez lekarzy jest całkowicie nieskuteczna, a często... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Przewodnik duchowy

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: zdrowie, duchowość i zdrowie, choroby, leczenie, artykuły na temat zdrowia, ważne kwestie zdrowotne, zdrowie poradnik, zdrowie artykuły, artykuły o zdrowiu.