Rozwój duchowy

Twoja droga do harmonii i szczęścia

Duchowość - Książki


Mózg i serce magiczny duet

Mózg i serce: magiczny duet – James R. Doty

Mózg i serce to dwie „części” człowieka, które są ze sobą nierozerwalnie złączone. Jedna wpływa na drugą; uzupełniają się wzajemnie i wzmacniają. To prawdziwy magiczny duet – dokładnie... Czytaj całość »

Czuję się świetnie, bo jem w zgodzie z naturą

Czuję się świetnie, bo jem w zgodzie z naturą – Jordina Casademunt

Co się dzieje z substancjami odżywczymi zawartymi w spożywanych przez nas pokarmach? Przyznam, że zastanawiałam się nad tym nie raz. Jakoś jednak nie miałam okazji na... Czytaj całość »

Bycie miłym to przekleństwo

Bycie miłym to przekleństwo – Marson Jacqui

Książka Bycie miłym to przekleństwo, autorstwa Jacqui Marson, to niezwykle pouczający przewodnik dla ludzi, którzy pragną dokonać w swoim życiu pozytywnych zmian. Jeśli nie chcesz... Czytaj całość »


Życie po śmierci naprawdę istnieje

Życie po śmierci naprawdę istnieje - Theresa Cheung

Theresa Cheung jest znaną i cenioną autorką książek z dziedziny duchowości oraz zjawisk paranormalnych. W książce Życie po śmierci naprawdę istnieje przedstawia liczne relacje... Czytaj całość »

Najdalsza podróż

Najdalsza podróż – Robert A. Monroe

Najdalsza podróż to trzecia książka Roberta Monroe’a stanowiąca podsumowanie jego niezwykłych doświadczeń. Bez ogródek można przyznać, że cała trylogia – łącznie z Podróżami poza ciałem... Czytaj całość »

Joga i ajurweda

Joga i ajurweda – Bartosz Niedaszkowski

Tak dobrze przygotowanej książki o jodze i ajurwedzie już dawno nie widziałam. Bartosz Niedaszkowski stworzył bardzo ważne i przydatne dzieło. Kim jest autor? Doświadczonym nauczycielem... Czytaj całość »


Zmierzyć wiarę

Zmierzyć wiarę – Ulrich Schnabel

Czy zastanawiasz się czasami nad tym, dlaczego wiara może mieć tak wielką moc, że przenosi góry? Ja zastanawiałam się nad tym wiele razy. Przeczytałam też niejedną książkę na ten... Czytaj całość »

Jak zostać mistrzem Trening doskonałości

Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości – Robert Greene

Robert Greene jest absolwentem filologii klasycznej i autorem kilku bestsellerowych książek, takich jak: 48 praw władzy, 33 strategie wojenne... Czytaj całość »

Kapłan Diabła

Kapłan Diabła – Richard Dawkins

Richard Dawkins to człowiek bardzo kontrowersyjny. Większość osób mająca do czynienia z jego książkami nie jest w stanie przejść obok nich obojętnie. Jedni Dawkinsa szanują... Czytaj całość »


Wojna światopoglądów

Wojna światopoglądów – Deepak Chopra, Leonard Mlodinow

Jako nieustająca poszukiwaczka prawdy oraz miłośniczka książek Deepaka Chopry, bardzo ucieszyłam się z możliwości przeczytania kolejnej pozycji tego autora. Tym bardziej że do... Czytaj całość »

Kanon medycyny chińskiej Żółtego Cesarza

Kanon medycyny chińskiej Żółtego Cesarza

Każdy z was zapewne słyszał o starożytnej chińskiej medycynie. Powstała przed pięcioma tysiącami lat i stosuje się w niej wiele metod terapii, między innymi akupunkturę, odpowiednią dietę, ziołolecznictwo, masaże, moksę... Czytaj całość »

Tao Te Ching Laozi

Tao Te Ching - Laozi

Jeden z najcenniejszych klejnotów duchowej literatury. Księga 5000 tysięcy słów Laozi ukaże ci świat, jakiego dotąd nie byłeś w stanie dostrzec. W prostych słowach ujmuje... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

O stronie

"Przewodnik duchowy" jest serwisem, którego treść koncentruje się wokół tematyki rozwoju duchowego i osobistego oraz życia w harmonii z wszechświatem. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej religii czy filozofii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Dlatego też chcemy przybliżyć Ci nauki i mądrości duchowe, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy nie jest Bóg, guru czy kościół, lecz człowiek i jego droga.

Szukaj na stronie

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.