Co dajesz, to dostajesz

Co dajesz, to dostajesz – nieprzemijająca zasada istnienia

W życiu dostajesz zapłatę za każdą rzecz, jakiej dokonasz. Za każdy uczynek, a nawet myśl – zarówno dobre, jak i złe. Jeżeli pomagasz przyjaciołom bezinteresownie, w chwili... Czytaj całość »

Największe korzyści z praktyki duchowej

4 największe korzyści z praktyki duchowej

Praktyka duchowa nie jest czymś, co możemy traktować jak hobby lub pomysł na spędzanie wolnego czasu. To sposób na życie przynoszący konkretne, uniwersalne korzyści. Jest ich... Czytaj całość »


Jak rozwijać się duchowo

10 zasad nauczania duchowego, czyli jak rozwijać się duchowo

Jak rozwijać się duchowo w bezpieczny sposób? Warto zadać sobie to pytanie, by uniknąć niepotrzebnych problemów życiowych. A może ich być naprawdę sporo, jeśli zaczniesz korzystać z pomocy... Czytaj całość »

Dharma – 10 zaskakująco prostych zasad

Dharma – 10 zaskakująco prostych zasad

Istnieją nauki, które od wieków nie tracą na aktualności. Ich przesłanie odkrywa prawdę o człowieku i wszechświecie. Możesz je ignorować lub starać się stosować – wybór należy do ciebie... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Przewodnik duchowy

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość, duchowość artykuły, duchowość człowieka, duchowość forum, duchowość blog, duchowość online.