Regina Brett cytaty

Regina Brett – cytaty z książki Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu

Jeśli chcesz poznać przepis na szczęśliwe życie, zerknij na zebrane poniżej cytaty. Wszystkie pochodzą z książki Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu. Regina Brett nazywa owe lekcje... Czytaj całość »

Smutne cytaty

22 niezwykle smutne cytaty, które chwycą cię za serce

Życie jest czasami piękne, a czasami smutne. Cytaty – przynajmniej niektóre – doskonale potrafią oddać tę prawdę. Pokazują, jak wielkie znaczenie mają negatywne emocje, ale też – jak mocno wpływają na życie każdego... Czytaj całość »

Sukces cytaty

Sukces – cytaty pomagające znaleźć w życiu właściwą drogę

Kiedy zagubisz się na drodze do sukcesu, możesz wykorzystać niesamowite cytaty, które tutaj zebrałem. Potraktuj je jako swoiste drogowskazy wyznaczające najlepszą ścieżkę. Być może nie zawsze jest... Czytaj całość »

Teksty motywacyjne

Bardzo przydatne teksty motywacyjne na każdą okazję

Czasami potrzebuję jakieś dobre teksty motywacyjne. Tak na szybko, bez przeszukiwania Internetu i zastanawiania się, który cytat będzie najlepszy. Dlatego stworzyłem niniejszy wpis, gdzie... Czytaj całość »

Współczesna cywilizacja cytaty

Współczesna cywilizacja – garść cytatów o świecie, jaki sobie budujemy

Współczesna cywilizacja – cytaty, które tutaj znajdziesz, w wielu przypadkach nie napawają optymizmem. Tym bardziej warto je poznać. Lepiej wiedzieć, dokąd wszyscy zmierzamy... Czytaj całość »

Cytat motywacyjny

Wybierz cytat motywacyjny, by wystartować w kosmos!

Czasami wystarczy tylko jeden cytat motywacyjny, żeby poczuć przypływ energii do działania. To nie musi być całe przemówienie czy wymagające zaangażowania okoliczności. Jedno zdanie ma siłę... Czytaj całość »

Życie cytaty

Życie – cytaty pozytywne i zastanawiające [Lista aktualizowana]

Życie – cytaty, które znajdziesz poniżej, spisywałem przez wiele lat. Przy okazji czytania różnych książek uzbierała się maleńka kolekcja, która daje sporo do myślenia. Lubię sobie tutaj zaglądać... Czytaj całość »

Życiowe cytaty

42 życiowe cytaty dla osób poszukujących uniwersalnej prawdy

Znajdując odpowiednie życiowe cytaty, możesz posiąść uniwersalną wiedzę, która pomoże ci znaleźć prawdę o życiu, wszechświecie i całej reszcie. Zgadza się. Możesz poznać bardzo dużo mądrych rzeczy... Czytaj całość »

Życiowe cytaty motywacyjne

52 życiowe cytaty motywacyjne, które rozłożą cię na łopatki

Czasami trafiam na teksty, które całkowicie mnie rozbrajają i zaskakują. Takie właśnie życiowe cytaty motywacyjne zgromadziłem w dzisiejszym wpisie. To naprawdę przenikliwe sentencje, które zwracają... Czytaj całość »