Krótkie cytaty

102 krótkie cytaty, które sprawiają mi najwięcej przyjemności

Jeden z czytelników bloga zapytał mnie, czy znam jakieś fajne, krótkie cytaty. Oczywiście, że tak. Jakże by inaczej. W odpowiedzi na prośbę tej osoby przygotowałem niniejszy wpis. Mam nadzieję... Czytaj całość »

Mądre cytaty o życiu

34 mądre cytaty o życiu, które rozpalą twoje serce

Poznałem w swoim życiu niejedną błyskotliwą sentencję. Mógłbym wymieniać je cały dzień, ale tym razem chciałbym przedstawić ci wyjątkowo mądre cytaty o życiu. Ich treść rozpala serca tysięcy osób... Czytaj całość »

Mark Twain cytaty

Mark Twain – 42 fajne cytaty

Zajrzałem dzisiaj do swojego notatnika i okazało się, że mam całkiem fajną kolekcję cytatów autorstwa Marka Twaina. Tak, tego sławnego pisarza, którego zna prawdopodobnie każdy miłośnik książek... Czytaj całość »

Motto życiowe

Motto życiowe – przykłady: inspirujące, mądre, a czasem śmieszne

Czym jest motto życiowe? To zwykle krótka sentencja obrazująca główną zasadę, jaką ktoś kieruje się w życiu. Przykład? Proszę bardzo. Swego czasu bardzo popularnym mottem było Carpe diem... Czytaj całość »

Najlepsze cytaty

Najlepsze cytaty, jakie dotąd znalazłem

Dzisiaj pomyślałem, że warto przygotować wpis zawierający najlepsze cytaty, jakie do tej pory udało mi się znaleźć. Ich tematyka jest dość ogólna, ale bezsprzecznie niosą ze sobą ogromną życiową mądrość... Czytaj całość »

Najlepsze cytaty o życiu

32 najlepsze cytaty o życiu – zapytaj siebie, co jest naprawdę ważne

Zapytaj sam siebie, które cytaty o życiu z poniższej listy są najbardziej adekwatne do twojej obecnej sytuacji. Wybierz trzy lub cztery najważniejsze i przepisz je na kartkę, którą z kolei umieść w miejscu... Czytaj całość »

Piękne cytaty

33 piękne cytaty, które ujmą cię swoją głębią

Wśród wszystkich zbieranych przeze mnie sentencji znajdują się pewne wyjątkowo piękne cytaty. Są absolutnie wyjątkowe i dlatego uważam, że zasługują na całkowicie osobny wpis. Dlatego też zamieszczam... Czytaj całość »

Pozytywne cytaty

Pozytywne cytaty dla załamanych. To ci pomoże!

Życie potrafi być trudne. Problemy zasypują nas jeden po drugim i czasami nie wiemy, jak się wyplątać z tego wszystkiego. Nic dziwnego, że niektórym osobom puszczają nerwy. Dzisiejszy wpis poświęcam... Czytaj całość »