Cierpienie cytaty

Cierpienie – cytaty, które ujawniają smutną stronę ludzkiej egzystencji

Cierpienie – cytaty, które tutaj znajdziesz, mogą wywołać smutne myśli. A może pomogą ci poradzić sobie z egzystencjalnymi problemami? Mam nadzieję, że teksty zebrane poniżej okażą się dla ciebie... Czytaj całość »

Cytaty motywujące do działania

43 cytaty motywujące do działania – nie zwlekaj więcej!

Masz problem z podejmowaniem działania? Nie realizujesz swoich marzeń? Oto cytaty motywujące do działania. One natchną cię do pracy jak nic innego na świecie. Można powiedzieć, że działają cuda... Czytaj całość »

Cytaty o ludziach

Cytaty o ludziach – inspirujące i dające nadzieję na lepsze jutro

Kiedy chcesz się czegoś dowiedzieć o ludziach, cytaty mogą okazać się całkiem obiecującym źródłem informacji. Nie traktuj ich jednak jako wyroczni, lecz jako zachętę do rozmyślania. Bo człowiek... Czytaj całość »

Cytaty o śmierci

44 cytaty o śmierci – cała prawda wychodzi na jaw

Śmierć przeraża wielu ludzi. Nie ma się co dziwić. Wydaje się straszna. Dlatego tym bardziej cenię sobie wszelkie cytaty o śmierci, które uchylają rąbka tej odwiecznej tajemnicy. A przynajmniej... Czytaj całość »

Czas cytaty

Czas – cytaty, dzięki którym zrozumiesz coś bardzo ważnego

Czas – cytaty mogą zdradzić kilka informacji o naturze tego, czego ciągle nie jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć. Na pewno nie pojmiemy czasu, ale przynajmniej możemy dowiedzieć się o nim czegoś... Czytaj całość »

Człowiek cytaty

Człowiek – cytaty, które odkrywają naszą prawdziwą naturę

Człowiek. Cytaty o jego naturze i specyficznych cechach, jakimi się charakteryzuje. Chociaż nie odkryjemy tutaj wszystkich tajemnic, z pewnością znajdziemy kilka niesamowicie zaskakujących kwestii... Czytaj całość »

Dalajlama XIV cytaty

Dalajlama XIV - cytaty. I twoja dusza staje się całkowicie naga

Tenzin Gjaco, Dalajlama XIV, dostarcza bardzo wiele mądrych sentencji, które z powodzeniem mogą stać się podstawą do naszego rozwoju duchowego. Niektóre wypowiedzi Dalajlamy czynią jednak coś więcej... Czytaj całość »

Dobro i zło cytaty

Dobro i zło – cytaty, dzięki którym poznasz prawdę

Jednym z tematów, które od zarania dziejów zaprzątają ludzkie myśli, jest dobro i zło. Cytaty znajdujące się poniżej mogą uchylić przed tobą rąbka tajemnicy na temat odwiecznej walki... Czytaj całość »

Filozofia cytaty

Filozofia – cytaty, które ujawniają rąbek tajemnicy

Filozofia – cytaty tutaj zebrane mogą otworzyć ci oczy na całkowicie nowe postrzeganie dziedziny, która w dużej mierze ukształtowała całą europejską cywilizację. Dzięki filozofii ludzie nauczyli się... Czytaj całość »

Inspirujące powiedzenia

Inspirujące powiedzenia, które zmienią twoje życie na zawsze

Wszystko już było. Nawet te inspirujące powiedzenia, które zamieściłem poniżej, zapewne już znasz. Dlaczego więc zebrałem je na tej stronie? Ponieważ one naprawdę mogą zmienić życie każdego człowieka... Czytaj całość »