Osho cytaty

Osho – piorunujące cytaty

Osho - piorunujące cytaty. Poniżej przedstawiam garść moich ulubionych wypowiedzi autorstwa Osho, które - moim zdaniem - są warte głębszego przemyślenia... Czytaj całość »

Anthony de Mello cytaty

Anthony de Mello – najlepsze cytaty chrześcijanina wschodu

Anthony de Mello. Cytaty hinduskiego jezuity, psychoterapeuty, mistyka, nauczyciela duchowego. Przeczytaj najpiękniejsze cytaty z nauczania de Mello, a na pewno się nie rozczarujesz... Czytaj całość »

Sokrates cytaty

Sokrates – najwspanialsze cytaty

Sokrates – cytaty starożytnego greskiego myśliciela, uważanego za ojca filozofii. Sokrates (469-399 p.n.e.) odcisnął niebagatelne piętno na europejskiej filozofii... Czytaj całość »

Musashi Miyamoto

Musashi Miyamoto

Musashi Miyamoto (ur. prawdopodobnie w 1584 roku, zm. 13 czerwca 1645 roku) - znany także jako Shinmen Takezō, Miyamoto Bennosuke oraz Niten Dōraku (imię buddyjskie). Czytaj całość »

Paradoks naszych czasów

Paradoks naszych czasów – Dalajlama wyjaśnia na czym polega

Żyjemy w trudnych czasach i praktycznie każdy z nas może to potwierdzić. Niestety często nie potrafimy określić, co tak naprawdę jest nie tak ze współczesną cywilizacją. Komuś się to jednak udało. Wspaniale opisał paradoks naszych czasów... Czytaj całość »

Sposoby na szczęśliwe życie

10 prostych sposobów na spełnione życie

Oto dziesięć zaskakująco prostych sposobów na to, by człowiek wiódł szczęśliwe życie. Jeśli pragniesz realizować swoje marzenia, rozwijać się i osiągać sukcesy – przeczytaj poniższe cytaty... Czytaj całość »

Cytaty o pewności siebie

32 cytaty o pewności siebie, które cię zainspirują

Cytaty o pewności siebie zawsze pomagały mi wzmacniać przekonanie, że mogę w życiu osiągnąć, co tylko sobie zaplanuję. W chwilach zwątpienia chętnie sięgam po szczególnie inspirującą paczkę cytatów... Czytaj całość »

Najlepsze miłosne cytaty

34 najlepsze miłosne cytaty w Internecie

W Internecie jest bardzo dużo cytatów o miłości. Każdy znajdzie odpowiednie dla siebie i swojej miłości. Ja również szukałem. Pragnąłem dotrzeć do sentencji, które z czystym sumieniem mogę określić... Czytaj całość »

Cytaty pewność siebie

34 niezwykle potężne cytaty, które wzmocnią twoją pewność siebie

Jak wzmocnić pewność ciebie? Cytaty mądrych ludzi są bardzo dobrym sposobem na zrozumienie własnego znaczenia. Dlaczego? Ponieważ ci ludzie mają wystarczająco duże doświadczenie i kompetencje... Czytaj całość »

Alchemik cytaty

Alchemik – cytaty z książki, którą bardzo długo chciałem przeczytać

Alchemik (Paulo Coelho) to książka, z której przeczytaniem bardzo długo zwlekałem. Choć słyszałem o niej sporo dobrego, ciągle coś ciągnęło mnie w kierunku innych zajęć. Dopiero kiedy przypadkiem... Czytaj całość »