Duchowe cytaty

Marek Aureliusz cytaty

Marek Aureliusz – cytaty sprzed wieków, które ciągle są aktualne

Marek Aureliusz przewijał się w moich poszukiwaniach od bardzo dawna. Na cytaty z jego książki trafiałem od czasu do czasu, choć ich autorowi nie... Czytaj całość »

Siedem grzechów społecznych

Siedem grzechów społecznych

Siedem grzechów społecznych, zwanych też Siedmioma błędami ludzkości, to lista sporządzona przez Mahatmę Gandhiego. To on powiedział kiedyś o siedmiu rzeczach... Czytaj całość »


Wayne W. Dyer życiowe lekcje

Wayne W. Dyer – 10 życiowych lekcji

Niektórzy ludzie potrafią dotknąć naszych serc w bardzo głęboki i znaczący sposób. Do takich osób zalicza się z pewnością Wayne W. Dyer – jeden z najbardziej skromnych i autentycznych ludzi... Czytaj całość »

Zasady życia według Dalajlamy

Zasady życia według Dalajlamy

Poniżej zamieszczam osiemnaście zasad życia według Dalajlamy. Myślę, że mogą się okazać pomocne wielu ludziom, a jednocześnie wzbudzić kilka interesujących przemyśleń... Czytaj całość »


Laozi cytaty

Laozi – ponadczasowe cytaty

Oto najciekawsze cytaty autorstwa Laozi (Lao Tzu), starożytnego mistrza, którego uważa się za prekursora taoizmu... Czytaj całość »

Ralph Waldo Emerson cytaty

Ralph Waldo Emerson – mądre cytaty

Ralph Waldo Emerson – cytaty wielkiego amerykańskiego myśliciela, ojca transcendentalizmu. Jego praca ma doniosłe znaczenie dla każdego poszukiwacza... Czytaj całość »


Thich Nhat Hanh cytaty

Thich Nhat Hanh – cytaty mistrza zen

Thich Nhat Hanh – cytaty najbardziej znanego i cenionego mistrza zen na świecie. Poznaj jego poglądy i biografię... Czytaj całość »

Mooji cytaty

Mooji – rozbrajające cytaty

Mooji – cytaty jamajskiego nauczyciela duchowego. Jego nauki są popularne na całym świecie. Poznaj zbiór najciekawszysch wypowiedzi Mooji, które... Czytaj całość »


Deepak Chopra cytaty

Deepak Chopra – genialne cytaty

Deepak Chopra – cytaty amerykańskiego lekarza, pisarza i nauczyciela duchowego. Poznaj jego nauki, cytaty i książki. Deepak Chopra jest czołowym przedstawicielem... Czytaj całość »

Eckhart Tolle cytaty

Eckhart Tolle – najciekawsze cytaty

Eckhart Tolle – cytaty z wypowiedzi, wykładów i książek niemieckiego nauczyciela duchowego mieszkającego obecnie w Kanadzie. Najciekawsze wypowiedzi... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Przewodnik duchowy

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowe cytaty, cytaty wspierające w rozwoju duchowym, życie duchowe cytaty, duchowość cytaty, cytaty o życiu, cytaty o duchowości, duchowe myśli.