Tao Te Ching

Daodejing

Tao Te Ching

Tao Te Ching (Daodejing)

Zapraszam do przeczytania polskiego tłumaczenia starożytnej księgi, która odcisnęła niebagatelne piętno na ludzkich umysłach na przestrzeni ostatnich 2500 lat. Mądrość zawarta w kilkudziesięciu krótkich rozdziałach stanowi kwintesencję dążenia do doskonałości - osiągniętej w umyśle, sercu i duszy.

Jeśli pragniesz ustawicznie kroczyć ścieżką rozwoju, jeżeli jesteś człowiekiem otwartym na nieskończoność wszechświata, jeśli potrafisz przystanąć na widok maszerującego wytrwale owada, jeśli zachwyca cię kropla wody... jeśli to wszystko jest udziałem twojego życia, nie możesz przejść obojętnie obok Tao Te Ching. Przeczytaj pierwszy rozdział, a przeczytasz i pozostałe osiemdziesiąt. Jeśli przeczytasz wszystkie, nie wahaj się powrócić natychmiast do tego pierwszego. Zapewne odczytasz go w zupełnie inny sposób.

» Przejdź do strony pobierania «

Życzę przyjemnej lektury!

Tao Te Ching

Daodejing

Autor: Laozi
Transkrypcja: Wojciech P. P. Zieliński
ISBN: 978-83-928829-0-9
Wydanie: I
Język wydania: polski
Język oryginału: chiński
Czas wydania oryginału: VI w. p.n.e.
Wydawca: 8segment, Poznań 2009 r.
Ilość stron: 173
Format: ebook
Wersja drukowana: Wydawnictwo ArmorykaZmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:


Przewodnik duchowy

Ten artykuł został znaleziony m. in. przez następujące frazy: nauczyciele duchowi, duchowy nauczyciel, mistrz duchowy, guru, lista nauczycieli duchowych, kierownictwo duchowe, kierownik duchowy.