Artykuły: astrologia

Znaki zodiaku

Znaki zodiaku – daty urodzin, dopasowanie

Dowiedz się jak najwięcej o swoim znaku zodiaku: co oznacza, jakie są jego zalety i wady, słabe i mocne strony. Poznając tę wiedzę, będziesz w stanie lepiej kierować swoim życiem, a przez to i losem. Czytaj całość »

Znaki zodiaku chińskiego

Horoskop chiński – znaki zodiaku

Chiński zodiak opiera się na kalendarzu księżycowym, więc pierwszy dzień roku przypada inaczej za każdym razem. Rok księżycowy rozpoczyna się w styczniu lub w lutym. Czytaj całość »


Żywioły astrologia

Żywioły w astrologii

Żywioły to jedne z najpotężniejszych sił wszechświata – niezwykle istotne elementy życia, których sekrety nie są przez nas w pełni poznane. Czytaj całość »

Jakości zodiakalne

Jakości zodiakalne

Każdy znak zodiaku przynależy do konkretnego żywiołu. Twój znak również jest jednym z nich: ogniem, ziemią, powietrzem lub wodą. Do tego... Czytaj całość »


Planety astrologia

Znaczenie planet w astrologii

Planety, słońce oraz księżyc – ich rozmieszczenie na niebie w chwili, kiedy się urodziłeś – są uważane za główne czynniki wpływające na... Czytaj całość »

Chiński Nowy Rok

Chiński Nowy Rok – data, zwierzę i inne ciekawostki

Chiński Nowy Rok to najbardziej hucznie obchodzone święto w całej kulturze Państwa Środka. W tym czasie ma miejsce największa sezonowa... Czytaj całość »