Astrologia – narzędzie rozwoju osobistego

Astrologia

Znajdź sposób na prawdziwe szczęście. Życie może być o wiele piękniejsze, jeśli zawczasu poznasz wszystkie możliwości i zagrożenia. Astrologia dostarcza odpowiednich informacji – zdradza najważniejsze tendencje i pułapki losu.

W jaki sposób możesz zmienić swoje życie na lepsze? Profesjonalny horoskop pozwala poznać największe tajemnice własnej duszy. Być może nie odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania, ale z pewnością ułatwi pracę nad sobą.

Zapewne zastanawiasz się, co zyskasz dzięki horoskopom znajdującym się na tej stronie? Korzyści jest wiele, lecz cztery z nich są najważniejsze:

1. Rozwiniesz swoje możliwości – dzięki głębszemu poznaniu własnej natury, rozwiniesz umiejętności, których istnienia do tej pory nawet nie podejrzewałeś.

2. Zaczniesz odnosić większe sukcesy w życiu miłosnym i zawodowym – zoptymalizujesz swoje postępowanie. Horoskop pomoże ci w relacjach społecznych czy wszelkich przedsięwzięciach – także finansowych.

3. Przyciągniesz do siebie więcej ludzi – horoskop podpowie ci, jak poprawić relacje z innymi. Szukasz miłości lub przyjaźni? Zdobycie ich stanie się o wiele łatwiejsze.

4. Oszczędzisz czas – wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w jednym miejscu – w przejrzystym i zwięzłym opracowaniu twojego znaku zodiaku.

Dlaczego astrologia?

Twój astrologiczny portret jest swoistą mapą duszy prowadzącą do wspaniałego skarbu. Symbolicznie ukazuje ewolucyjny cel twojego istnienia – kim jesteś i dlaczego się tutaj znajdujesz. Pomaga poprawić zdolność do podejmowania własnych, unikalnych decyzji poprzez zrozumienie wewnętrznych instrukcji duszy.

Carl Gustav Jung napisał: "Od trzydziestu lat interesuję się tą istotną kwestią umysłu ludzkiego [...] Ilekroć mam do czynienia z trudnymi diagnozami psychologicznymi, wówczas najczęściej nakazuję przygotować horoskop takiego pacjenta, żeby uzyskać inny, nowy punkt widzenia. W wielu przypadkach informacje astrologiczne dostarczyły mi wyjaśnienia pewnych faktów, których w inny sposób bym nie zrozumiał. Tego typu doświadczenia doprowadziły mnie do wniosku, że astrologia ma szczególną wartość w psychologii". [fragment pochodzi z listu do profesora B. V. Ramana z 1947 roku]

Jak widać, nawet uznany psycholog, jakim był Carl Gustav Jung, cenił astrologię jako wartościowe narzędzie pomagające w diagnozowaniu ludzkiej osobowości i jej problemów.

Astrologii można używać, aby pomagać ludziom na wiele sposobów. Horoskop lokalizuje ukryte talenty, ujawnia szkodliwe wzorce zachowań lub ostrzega o zbliżających się wyzwaniach. Przede wszystkim jednak dostarczy ci konkretnych wskazówek, jak najlepiej rozwijać siebie – swoją osobowość i ducha.

Prawdziwe piękno astrologii...

... tkwi w tym, że ona jest w stanie pomóc każdemu człowiekowi przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem. Pamiętaj jednak, że horoskopy to nie tylko wróżby dotyczące z góry zapisanego losu człowieka. Każdy z nas ma wolną wolę i sam kształtuje swoją egzystencję.

Nie jesteśmy kontrolowani przez gwiazdy czy planety. Układ ciał niebieskich tworzy tylko określone warunki ułatwiające bądź utrudniające osiąganie sukcesu w różnych dziedzinach. Niestety, nie możemy winić gwiazd za własne niepowodzenia. To nie one podejmują decyzje, lecz my.

Kiedy przychodzi trudny okres, astrologia może dać nadzieję. Zwykle bowiem nie wiadomo, kiedy wszechświat wyciąga rękę, by pomóc człowiekowi podnieść się po porażce. Tymczasem wiedza zdobyta dzięki astrologii, pomaga budzić cierpliwość i siłę do przetrwania najcięższych okresów.

Aby więc wykorzystać astrologię w pełni jej możliwości, musisz pokazać wszechświatowi gotowość do wytrwałego pracowania nad sobą. Nikt przecież nie obiecywał, że życie będzie łatwe przez cały czas. Ale z pewnością może być fascynującą przygodą!

Znajdź swój znak zodiaku

Poniżej znajduje się lista znaków zodiaku. Odszukaj swoją datę urodzenia i przejdź do odpowiedniej strony, by dowiedzieć się więcej.

Horoskop Baran

Baran

(21 marca – 19 kwietnia)

Ludzie spod znaku Barana są inteligentni, odważni i pewni siebie. Cechuje ich szlachetny charakter, dlatego są godni zaufania...

Horoskop Byk

Byk

(20 kwietnia – 20 maja)

Byk lubi wygodę oraz zmysłowe przyjemności. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są zazwyczaj rzeczowi i praktyczni...

Horoskop Bliźnięta

Bliźnięta

(21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta to ludzie pełni energii i witalności. Są inteligentne i łatwo dostosowują się do każdej sytuacji i każdego człowieka...

Horoskop Rak

Rak

(21 czerwca – 22 lipca)

Rak to znak pełen sprzeczności. Jest wytrwały w dążeniu do tego, na czym mu zależy, ale też uzależniony od wsparcia innych...

Horoskop Lew

Lew

(23 lipca – 22 sierpnia)

Osoby urodzone pod tym znakiem są prawdziwymi lwami. To zwierzę jest rewelacyjnym symbolem przedstawiającym...

Horoskop Panna

Panna

(23 sierpnia – 22 września)

Zanim Panna na coś się zdecyduje, musi przeanalizować wszystkie fakty i poznać wszystkie szczegóły...

Horoskop Waga

Waga

(23 września – 22 października)

Osoby urodzone pod znakiem Wagi mają doskonałą intuicję, choć przez większość czasu nie ufają jej wystarczająco...

Horoskop Skorpion

Skorpion

(23 października – 21 listopada)

Skorpion to najbardziej tajemniczy ze wszystkich znaków - pełen sprzeczności, intensywnie przeżywa swoje emocje...

Horoskop Strzelec

Strzelec

(22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec jest dobrym człowiekiem - bez emocjonalnych problemów, które mogłyby go hamować...

Horoskop Koziorożec

Koziorożec

(22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożec to wyjątkowo ambitny człowiek. Zawsze jest w trakcie realizowania jakiegoś projektu o wielkim znaczeniu...

Horoskop Wodnik

Wodnik

(20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik to znak wizjonerów, niekonwencjonalnej myśli i niezależności intelektualnej. Wodniki to ludzie odbiegający od reszty...

Horoskop Ryby

Ryby

(19 lutego – 20 marca)

Ryby to znak mistycyzmu, tajemnicy i nieznanych duchowych krain. Żyją w dwóch światach: materialnym i duchowym...


Astrologia pomaga

To prawda, że astrologia może ci pomóc. Jeśli wykorzystasz ją we właściwy sposób, możesz zrealizować wszystkie swoje marzenia. Być może wydaje ci się, że przesadzam. Zastanów się jednak nad kilkoma kwestiami, które znajdują się poniżej.

Sprawne radzenie sobie z problemami

Dzięki dokładnej analizie własnych cech charakteru, umiejętności oraz słabości, możesz nauczyć się lepiej rozwiązywać wszelkie życiowe problemy. Cokolwiek pojawi się na twojej drodze, będziesz w stanie stawić temu czoła. Dzięki astrologii lepiej poznasz swoje mocne strony, które możesz wykorzystać w codziennym życiu.

Niesamowite zdolności w kontaktach z ludźmi

Masz problemy z nawiązaniem znajomości? Szukasz prawdziwej miłości, lecz wciąż ci się nie udaje? Astrologia pomoże ci zdobyć partnera oraz przyjaciół. Głębsza wiedza na temat innych ludzi – dzięki charakterystyce ich znaków zodiaku – to klucz do lepszego zrozumienia tego, co ich napędza każdego dnia. Zrozumiesz ich motywy, źródła stresu czy marzenia. W ten sposób szybko staniesz się duszą towarzystwa.

Bezbłędne wykorzystywanie szans

Każdemu czasami zdarza się przegapić świetną okazję – czy to na miłość, czy dobry interes. A gdyby istniała możliwość trafnego rozpoznawania szans na osiągnięcie niebywałych sukcesów? Przecież istnieje! Astrologia dostarcza bardzo dużo informacji, które pomagają nauczyć się wnikliwej obserwacji zdarzeń zachodzących w ludzkim życiu. W ten sposób o wiele łatwiej przyjdzie ci dostrzec dobrą okazję. A stąd już tylko krok od sukcesu.

Większa motywacja do działania

Czasami każdemu brakuje inspiracji czy odwagi do podejmowania życiowych wyzwań. Astrologia tego nie zmieni, ale może skutecznie podnosić poczucie własnej wartości, a w konsekwencji wesprzeć w codziennych zmaganiach.

I wiele innych...

Profesjonalnie przygotowany horoskop przynosi jeszcze wiele innych korzyści. Poznasz je wszystkie, jeśli zaczniesz korzystać z wielkiej mądrości starożytnych mędrców, która może przyjść ci z pomocą. Nie wahaj się i zgłębiaj wiedzę.


Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:


Kategorie: Astrologia

DOŁĄCZ DO MNIE

Bądź na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na Przewodniku duchowym.


Szukaj na stronie

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: horoskop, astrologia, horoskopy, astrologiczny, darmowy horoskop, astrologia nauka, astrologia definicja, astrologia horoskop, astrologia data urodzenia, astrologia znaki zodiaku.