Opowieści i koany zen

Mała Księga Zen

Mała Księga Zen

Mała Księga Zen

Jestem pewien, że słyszałeś już wiele o zen. Szczególnie w dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo dużo książek i opracowań na temat tej znakomitej szkoły filozoficznej. Nie bez powodu! Nauki mistrzów zen należą do jednych z najgłębszych myśli w historii ludzkiego gatunku. Nauczyciele zen na całym świecie, od wielu wieków, przekazują swoją mądrość wszystkim zainteresowanym osobom.

Uczą, jak żyć we właściwy sposób i osiągnąć nieprzerwaną radość życia.

Jeśli poznasz zasady zen, nie będzie dla ciebie ucieczki przed szczęściem. Nie będę ukrywał: czasami będzie trzeba się wysilić. Będzie to jednak wysiłek przyjemny i - co najważniejsze - przynoszący wymierne korzyści dla twojego umysłu.

» Przejdź do strony pobierania «

Wspaniała wiadomość!

Teraz możesz zapoznać się z klasycznymi tekstami mistrzów zen (tzw. koany zen). Nieważne, jakie do tej pory zdobyłeś doświadczenie. Dzisiaj możesz je pogłębić dzięki lekturze starożytnych tekstów. Wiedza zawarta w książce jest bezcenna. Możesz sobie pomyśleć, że przesadzam. Zamiast rozpisywać się na ten temat w przydługich elaboratach, podam tylko dwa fakty na poparcie powyższej wypowiedzi:

Fakt pierwszy:

Studiuję zen już od ponad dwudziestu lat i z doświadczenia wiem, jak wspaniały wpływ na umysł człowieka ma zapoznanie się z naukami mistrzów zen.

Fakt drugi:

Mądrość przekazywana przez nauczycieli zen pozwala szkolić umysł w sposób bezpośredni i pogłębia rozwój duchowy człowieka o wiele bardziej niż grube tomiszcza akademickich podręczników i traktatów.

Zapoznaj się z naturą zen - krok po kroku

Nie obawiaj się, że czegoś nie zrozumiesz. Po prostu podążaj za nauczycielami. Ucz się pilnie, słuchaj i analizuj - a twój umysł będzie się rozwijał każdego dnia. To nie jest decyzja, nad którą musisz się długo zastanawiać. Dostajesz bowiem wszystko CAŁKOWICIE ZA DARMO! Dołącz do czytelników i czerp pełnymi garściami z tej książki. Dzięki temu wyznaczysz kurs na nowe, piękniejsze życie. Całkowicie bez ryzyka.

» Przejdź do strony pobierania «

Życzę przyjemnej lektury!

Mała Księga Zen - informacje szczegółowe

Wybór i transkrypcja: Wojciech P. P. Zieliński
ISBN: 978-83-928829-1-6
Wydanie: I
Język wydania: polski
Wydawca: 8segment.pl Poznań 2011 r.
Ilość stron: 147
Format: ebook (.PDF)

» Przejdź do strony pobierania «


Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:


Spis treści

  • Wprowadzenie
  • Bezbramna Brama
  • Zapiski Lazurowej Skały
  • Zapiski Spokojnego Umysłu
  • Droga do Oświecenia
  • Lista

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: koany zen, opowieści zen, mistrz zen, zen mistrza, zen koany, zbiór koanów zen, koan zen przykłady, zen koany chomikuj, koany zen książka, buddyzm zen-koany.