Zdrowie

Zdrowie jest jedną z najważniejszych kwestii twojego życia. Nawet kiedy zajmujesz się rozwojem duchowym, nie możesz zapominać o fizycznym aspekcie swojej egzystencji. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, a z pewnością twoje życie ulegnie znacznej poprawie.


Miód zamiast antybiotyku

Miód zamiast antybiotyku

Lekarze bardzo często przepisują antybiotyki. Zbyt często. Robią to dlatego, że w ten sposób osiąga się szybki efekt. A w dzisiejszych czasach na tym nam bardzo zależy. Nie chcemy chorować... Czytaj całość »

Czosnek – korzyści zdrowotne

Czosnek – korzyści zdrowotne

To, że czosnek jest dobry dla naszego zdrowia, wiemy nie od dziś. Już w czasach starożytnego Egiptu był on używany do leczenia wielu chorób, a nie tylko jako dodatek do potraw... Czytaj całość »


Drzemka dobra na wszystko

Drzemka dobra na wszystko

Krótka drzemka w ciągu dnia jest dobra nie tylko dla dzieci. Dla wielu dorosłych popołudniowa drzemka może być świetnym sposobem nie tylko na relaks, ale również na doładowanie akumulatorów... Czytaj całość »

Zajadanie stresu

Zajadanie stresu

Jeśli kiedykolwiek sięgałeś po kolejną tabliczkę czekolady, będąc zdenerwowanym – nie jesteś jedyny. Co więcej, nadmierny apetyt na słodycze w stresujących sytuacjach został ostatnio... Czytaj całość »


Terapia Bowena

Terapia Bowena

Terapia Bowena jest uważana za jedną z najefektywniejszych metod leczenia naturalnego. Powstała w Australii w latach 50-tych i jest niezwykle popularna na Zachodzie. Ostatnio... Czytaj całość »

Fotel – twój wróg

Fotel – twój wróg

Siedzący tryb życia jest szkodliwy dla zdrowia. O tym wiemy od dawna. Przeprowadzono liczne badania na ten temat i nie ulega wątpliwości, że spędzanie więcej niż 6 godzin dziennie... Czytaj całość »


10 rzeczy, które cię powoli zabijają

10 rzeczy, które cię powoli zabijają

Wszyscy chcemy żyć jak najdłużej, w dobrym zdrowiu i względnym dostatku. Myślę, że nie ma na Ziemi nawet jednej osoby, która tego by nie chciała. Niestety, jest w naszym życiu wiele... Czytaj całość »

Jedz i żyj długo

Jedz i żyj długo

Regularne ćwiczenia oraz odpowiednia dieta to najlepsze sposoby na utrzymanie zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Istnieją jednak produkty żywieniowe, które posiadają pewne szczególne... Czytaj całość »


Napoje gazowane a zdrowie

Napoje gazowane a zdrowie

Podczas gdy większość ludzi zapewne wie, że napoje gazowane są niezdrowe, prawdopodobnie mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo w rzeczywistości są szkodliwe. U osób... Czytaj całość »

10 zdrowych rzeczy, które nie są zdrowe

10 'zdrowych' rzeczy, które nie są zdrowe

80% Amerykanów uważa, że ich rodacy prowadzą niezdrowy tryb życia, chociaż 85% twierdzi, że żyje zdrowo (źródło: American Public Health Association). Tymczasem tylko 3% Amerykanów w... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

Przewodnik duchowy

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: zdrowie, duchowość i zdrowie, choroby, leczenie, artykuły na temat zdrowia, ważne kwestie zdrowotne, zdrowie poradnik, zdrowie artykuły, artykuły o zdrowiu.