Duchowość - Książki


Wielka księga sekretów

Wielka księga sekretów +DVD

Kompleksowy i praktyczny przewodnik po medytacji, Wielka księga sekretów zaprasza nas do doświadczania życia codziennego poprzez świadomość własnej istoty... Czytaj całość »

10 książek duchowych na prezent gwiazdkowy

10 książek duchowych na wspaniały prezent gwiazdkowy

Zastanawiając się nad tegorocznymi prezentami gwiazdkowymi, nie mogłem ominąć bogatej oferty książek duchowych, jakie są obecnie dostępne na naszym rynku. Wybór jest naprawdę... Czytaj całość »


Niebiańska przepowiednia

Niebiańska przepowiednia - James Redfield

Niebiańska przepowiednia, którą czyta się jak powieść przygodową, ma równocześnie głębię duchowej przypowieści. Zabiera czytelnika w podróż, która rozjaśni duszę i zapewni wgląd... Czytaj całość »

101 opowieści zen

101 opowieści zen - Mujū Dōkyō (red.)

Zbiór Piasku i Kamieni to kolekcja opowieści zen zebranych i spisanych przez japońskiego mnicha Mujū Dōkyō w 1283 roku oraz innych anegdot (pochodzących z XIX i XX wieku) ... Czytaj całość »


Jedz, módl się, kochaj

Jedz, módl się, kochaj - Elizabeth Gilbert

Zanim skończyła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert (autorka Jedz, módl się, kochaj) miała już wszystko, o czym może marzyć nowoczesna, wykształcona i ambitna Amerykanka... Czytaj całość »

Księga ego

Księga ego. Wolność od iluzji - Osho

Ego zawsze ma ambicje i pragnienia - zwykle jego oczekiwania są ogromne. Ego pragnie znajdować się na samym szczycie drabiny społecznej. Ego cię wykorzystuje. Nie pozwala... Czytaj całość »


Przebudzenie

Przebudzenie - Anthony de Mello

Książka Przebudzenie jest zbiorem rekolekcji wygłoszonych przez Anthony'ego de Mello, pochodzącego z Indii jezuitę, a zredagowanych po jego śmierci przez... Czytaj całość »

Siddhartha

Siddhartha - Hermann Hesse

Siddhartha to jedna z najważniejszych i najpoczytniejszych książek Hermanna Hesse, po raz pierwszy wydana w 1922 roku. Jest to indyjska odmiana "powieści rozwojowej"... Czytaj całość »


Praktyka uważności dla początkujących

Praktyka uważności dla początkujących – Jon Kabat-Zinn

Żyjemy w pośpiechu i każdego dnia jesteśmy bombardowani informacjami ze wszystkich stron. W takim świecie – głośnym i oślepiającym swym blaskiem – trudno być... Czytaj całość »

Pięć poziomów przywiązania

Pięć poziomów przywiązania – Miguel Ruiz

Żyjemy w świecie zmieniającym się tak szybko, że nasze poglądy i przekonania są kwestionowane prawie na każdym kroku. Z ledwością możemy nadążyć za technologią, kulturą i gospodarką. Coraz większą... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

O nas

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.