Duchowość - Książki


Przebudzenie Duchowość bez religii

Przebudzenie. Duchowość bez religii – Sam Harris

Oto książka, na którą czekałam od bardzo dawna. Nie dlatego, że cenię jakoś szczególnie Sama Harrisa. Po prostu taka pozycja była niezwykle potrzebna na polskim rynku. I to z wielu... Czytaj całość »

Ewolucja duszy

Ewolucja duszy – Linda Backman

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem własnej duszy oraz tematyką reinkarnacji, ta książka jest dla Ciebie. Dr Linda Backman, pedagog i psycholog, w swojej pracy stosuje... Czytaj całość »


To, co wiem na pewno

To, co wiem na pewno – Oprah Winfrey

Istnieją książki, które czyta się jednym tchem. I choć chciałoby się odłożyć lekturę na później, czytelnik siedzi dalej w fotelu i nie może się oderwać od kolejnych stron. Taką książką... Czytaj całość »

Pieniądze, duchowość, świadomość

Pieniądze, duchowość, świadomość – Mayuri Onerheim

Mayuri Onerheim to duchowa nauczycielka Diamentowej Drogi w Szkole Ridhwan. Przez wiele lat pracowała jako księgowa oraz doradca finansowy... Czytaj całość »


Bóg nie jest wielki

Bóg nie jest wielki – Christopher Hitchens

Książka Christophera Hitchensa należy bezsprzecznie do bardzo kontrowersyjnych pozycji. Część czytelników jest nią zachwycona, inni zapewne przeklinają sam fakt jej istnienia. Nie ma... Czytaj całość »

Nauka wyzwolenie z dogmatów

Nauka: wyzwolenie z dogmatów – Rupert Sheldrake

Rupert Sheldrake skłania do głębokiej refleksji. Jego świeże podejście do kwestii naukowych dogmatów pokazuje, że tak zwana wiedza naukowa wcale nie jest tak jednolita i niepodważalna... Czytaj całość »


Opowieści z duszą

Opowieści z duszą – Rosario Gómez Alfonso

Albert Einstein powiedział kiedyś: Są dwa sposoby na życie. Pierwszy to żyć z myślą, że cudów nie ma. Drugi to żyć, myśląc, że cudem jest wszystko. Te słowa znajdujemy na pierwszej... Czytaj całość »

Siła serca

Siła serca – Baptist De Pade

Siła serca to niepowtarzalna okazja do spotkania się osiemnastu największych na świecie duchowych myślicieli, pisarzy i naukowców. Znajdziemy wśród nich Deepaka Choprę.... Czytaj całość »


Efekt Izajasza

Efekt Izajasza – Gregg Braden

Efekt Izajasza łączy fizykę kwantową i prastare proroctwa. Autor odkrył jego istnienie po analizie przedwiecznego zwoju stworzonego przez proroka Izajasza. Okazało się, że istnieje wiele alternatywnych wersji przyszłości... Czytaj całość »

Oszukując przeznaczenie

Oszukując przeznaczenie – Ruediger Dahlke

To ty rządzisz swoim przeznaczeniem – oto najważniejsze przesłanie książki Ruedigera Dahlke pt. Oszukując przeznaczenie: co rządzi Twoim losem. Przesłanie tym bardziej istotne, ponieważ wielu ludzi utkwiło w pułapce wiary w przeznaczenie... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Szukaj na stronie

O nas

Niniejsza strona internetowa ani jej autorzy nie są powiązani z żadną religią, sektą, związkiem wyznaniowym, ruchem New Age etc. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy jest człowiek i jego osobista droga, a nie Bóg, guru czy kościół.

Materiały zawarte na łamach niniejszego serwisu są objęte prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez zgody autorów.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.