Horoskop

Nieoceniona pomoc w rozwoju osobistym

Horoskop 2016

Horoskop 2016

Horoskop 2016 - poznaj ścieżki losu, którymi będziesz mieć okazję podążać. Poniżej znajdziesz bezpłatny horoskop ogólny, miłosny, rodzinny, finansowy, zdrowotny oraz dotyczący kariery.

Wiele zdarzeń doprowadziło do tego, co stanie się w 2016 roku. Od dłuższego czasu rozważamy wiele scenariuszy. Część z nich zdaje się prowadzić do nieuniknionej wojny globalnej. Inne wiodą ścieżkami względnego pokoju lub wojny ekonomicznej. Wszystkie wymienione drogi są prawdopodobne, a czynniki determinujące to, która z nich ostatecznie stanie się losem ludzkości, są zbyt liczne i skomplikowane, by przedstawić je tutaj w pełni.

Nasi astrologowie są zgodni co do tego, że w tym roku trzeba będzie uważać. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z prognozą astrologiczną, która pomoże bezpiecznie nawigować po oceanie możliwości i zagrożeń, jakie niesie ze sobą rok 2016. Konieczne będą decyzje - ważne i trudne decyzje, które mogą zmienić oblicze całego świata.

Horoskop na rok 2016, który znajdziesz poniżej, pomoże ci w niepewnych sytuacjach. Potraktuj go jako przewodnik po ścieżkach losu. Dzięki niemu będziesz gotowy stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom. Nie będziesz zaskoczony, kiedy pojawią się dobre okazje i nie przestraszą cię zagrożenia. Będziesz wiedział o nich zawczasu i z pewnością odpowiednio się przygotujesz.

Horoskop 2016 dla znaków zodiaku

Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, jakie szanse i zagrożenia czekają na ciebie w 2016 roku.


Horoskop 2016 Baran

Horoskop Baran 2016

2016 rok będzie przebiegał dość spokojnie. Najważniejsze w życiu Barana będzie teraz poświęcenie czasu na...

Horoskop 2016 Byk

Horoskop 2016 Byk

Byk spróbuje być bardziej otwarty i od czasu do czasu pozwoli sobie odpuścić. Nie będzie już tak dokładny...

Horoskop 2016 Bliźnięta

Horoskop 2016 Bliźnięta

Bliźnięta powinny skoncentrować się na opracowaniu nowej strategii działania. Muszą wreszcie...


Horoskop 2016 Rak

Horoskop 2016 Rak

2016 rok niesie ze sobą poważne zmiany. Chodzi przede wszystkim o zmianę nastawienia. Okaże się...

Horoskop 2016 Lew

Horoskop 2016 Lew

Lew szybko poczuje, że ten rok nie jest tak wymagający jak poprzednie. Wcześniej intensywnie pracował, ale...

Horoskop 2016 Panna

Horoskop 2016 Panna

Pozytywnie rozpocznie się ten rok dla Panny. W minionym roku wykonała ona spory kawał dobrej roboty, a teraz...


Horoskop 2016 Waga

Horoskop 2016 Waga

Dawno nie było dla Wagi tak pomyślnego okresu. Stoją przed nią prawie nieograniczone możliwości. Osiągnie...

Horoskop 2016 Skorpion

Horoskop 2016 Skorpion

Skorpion musi przygotować się na wielkie zmiany w swoim życiu. Ten rok będzie w nie obfitował i śmiało można...

Horoskop 2016 Strzelec

Horoskop 2016 Strzelec

Strzelec czasami jest narwany, ale umie skoncentrować się na swoich celach. W ostatnich latach udawało mu się...


Horoskop 2016 Koziorożec

Horoskop 2016 Koziorożec

Koziorożec nie ma w tym roku zamiaru zwalniać tempa nawet na moment. Ma jasno sprecyzowane plany...

Horoskop 2016 Wodnik

Horoskop 2016 Wodnik

Wodnik powinien spodziewać się kilku ważnych zmian w życiu. Po pierwsze - zmieni podejście do miłości, po drugie...

Horoskop 2016 Ryby

Horoskop 2016 Ryby

Ryby czeka kolejny trudny rok. Niestety, od jakiegoś czasu nie mają zbyt dużego szczęścia. Nie znaczy to, że kompletnie nic...

Prognoza na rok 2016

Rok 2016 będzie przede wszystkim czasem ciężkiej pracy i wielkich zmian. Dotkną one każdego człowieka na Ziemi i nie będzie od tego wyjątku. Wszystko będzie działo się niezwykle dynamicznie, a procesy geopolityczne nabiorą prawdziwie zawrotnego tempa. Przywódcy największych państw będą zmuszeni rozpocząć długofalową współpracę. Muszą uświadomić sobie, że pokojowe rozwiązania służą całej ludzkości, a konflikty czynią nas bardziej podatnymi na totalne zniszczenie.

Gwiazdy w tym roku przyniosą ze sobą wzmocnienie. Ludzie nabiorą animuszu, staną się silniejsi - zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Będą w stanie znieść o wiele więcej trudów dnia codziennego, a przy tym zaczną odznaczać się bardziej zrównoważonym osądem. To dobrze, gdyż w 2016 roku będzie trzeba podjąć kilka naprawdę niełatwych decyzji.

Na arenie międzynarodowej czekają nas próby obalenia niektórych rządów. Ludzie mają dość skorumpowanej władzy, skompromitowanego Kościoła oraz wszelkiej maści bandytów panoszących się we wszystkich krajach. Tzw. przeciętni obywatele poczują w tym roku, że powinni coś zrobić z otaczającym ich zepsuciem. Prognoza astrologiczna wieszczy możliwość rewolucji, przynajmniej w niektórych miejscach na Ziemi. Najprawdopodobniej wszystko zacznie się w okolicach czerwca lub lipca. To czas wprowadzania nowych idei oraz naprawiania świata.

Dużo będzie się działo w sferze relacji międzyludzkich. Ludzie będą się lepiej dogadywać i jeśli powstrzymają się od zachłanności, mogą zacząć budować coś naprawdę pięknego. Dla osób pracujących w grupie zapowiada się naprawdę dobry rok. Projekty wymagające komunikacji oraz dialogu (i kompromisów) mają teraz ogromną szansę powodzenia. Istnieje, co prawda, niebezpieczeństwo, że w grupie pojawi się osoba chcąca zniszczyć współpracę - ale jej wpływ będzie znacznie osłabiony przez układ gwiazd.

Większość spraw w 2016 roku, będzie napotykała na niewielkie problemy. Zazwyczaj nie pokrzyżują jednak one nikomu planów. Raczej wszystko będzie dążyło ku pozytywnemu rozwiązaniu. Gwiazdy dodają sił i umożliwiają teraz sprawne radzenie sobie z kłopotami.

Duże zmiany szykują się w sferze ekonomicznej. Prognoza astrologiczna przewiduje stały wzrost. Choć nabierze on tempa, nadal będzie o wiele mniejszy, niż byśmy sobie życzyli. Najważniejsze jednak, że będzie to właśnie wzrost, a nie kolejny spadek. Powoli wszystko zacznie zmierzać ku lepszym czasom. To właśnie w 2016 roku będzie początek drogi do nowej formy rozwoju - zarówno w skali światowej, jak i lokalnej.

Sfera miłosna będzie w tym roku rozkwitała. Czeka nas wiele dobrej zabawy i okazji do zawierania ekscytujących znajomości. Szczególnie spotkania związane z pracą zawodową będą owocować interesującymi przeżyciami. Silny magnetyzm, jaki pojawi się między przeciwnymi płciami, przyniesie ze sobą wiele nowych, niezwykle trwałych związków. Więź łącząca nowe pary okaże się w następnych latach niebywale mocna. Można wręcz powiedzieć, że w 2016 roku narodzi się niejedna wielka miłość.

Cały rok 2016 będzie niezwykle dynamiczny - czeka nas wiele niepokojów i sytuacji, w których trudno będzie opowiedzieć się po jednej ze stron. Świat komplikuje się każdego dnia. Nie wiadomo już, kto jest tym dobrym, a kto złym. Podejmowanie decyzji okaże się więc niezwykle trudnym zadaniem.

Tym bardziej warto usiąść na dłuższą chwilę i dogłębnie zastanowić się nad strategią swojego postępowania. W tym roku astrologowie zachęcają raczej do planowania i opracowywania strategii niż do szybkiego działania. Nieprzemyślane czyny mogą być bardzo szkodliwe i teraz będzie to widoczne szczególnie wyraźnie.

Warto również poświęcić więcej czasu na duchowe, religijne i filozoficzne poszukiwania. Rok 2016 sprzyja przede wszystkim rozmyślaniom, a zagadnienia duchowe mają przecież fundamentalne znaczenie dla ludzkiego życia. To właśnie od tego, jak postrzegamy świat i naszą wewnętrzną rzeczywistość, zależy los całej ludzkości. Egzystencja człowieka jest kształtowana przede wszystkim przez to, co znajduje się w jego sercu i umyśle. Zajęcie się więc duchową praktyką może znacznie polepszyć jego życie. Rok 2016 będzie sprzyjał właśnie takim poszukiwaniom.

Najważniejszą cnotą, jaką powinieneś pielęgnować w tym roku, jest cierpliwość. Po części dlatego, że teraz nie warto podejmować nieprzemyślanego działania. Lepiej poczekać. Tymczasem po prostu korzystaj z czasu, jaki masz do dyspozycji. Ucz się i rozwijaj, żeby lepiej przygotować się na nadchodzące lata - pełne wyzwań i nowych globalnych problemów.

Wszystko to, co osiągniesz w tym roku, będzie procentować w następnych latach. Zadbaj więc, żeby twoje fundamenty były solidne. Zbudujesz na nich konstrukcję, która będzie stanowić o całej przyszłości. Jest to bardzo obiecujący czas, ale tylko pod warunkiem, że teraz zadbasz o podstawy.

W kwestii technologii również czekają ludzkość niezwykłe zmiany. Prognoza astrologiczna przewiduje wprowadzenie nowych wynalazków i zmianę sposobu podejścia do niektórych sektorów (np. energetyki). Najwięcej nowości pojawi się w pierwszej połowie roku (wpływ Jowisza i Urana). Dziedziną, której transformacja najbardziej zadziwi, będzie przemysł kosmiczny. Nowe technologie sprawią, że eksploracja przestrzeni kosmicznej stanie się bardziej ekonomiczna. Pociągnie to za sobą szereg zmian, których skutkiem ostatecznie będzie rozpoczęcie nowego programu kosmicznego (w ciągu kilku najbliższych lat).

Dla wszystkich ludzi najważniejsza będzie więc w tym roku cierpliwość. Pamiętaj, że jest to cnota zapewniająca stabilny wzrost i rozwój ku świetlanej przyszłości. I choć owa przyszłość nadejdzie dopiero za jakiś czas, wszystko zaczyna się właśnie w tym roku.Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:

***
Ten artykuł został znaleziony w wyszukiwarce przez następujące frazy: dokładny horoskop 2016, horoskop 2016, 2016 horoskop, horoskop na rok 2016, horoskopy z 2016 roku, horoskop na 2016 rok, horoskop numerologiczny 2016, horoskop roczny 2016, przepowiednie 2016, prognoza 2016.