Redakcja magazynu internetowego „Przewodnik duchowy” zaprasza do współpracy redakcyjnej i promocyjnej na zasadzie obopólnych korzyści, autorów oraz wszystkie instytucje, które chciałyby, aby informacje o wynikach ich wspaniałej pracy były udostępnione na stronach naszego serwisu.

Przewidujemy możliwość współpracy stałej lub okazjonalnej. Jeśli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami na tematy związane z rozwojem duchowym, możesz zrobić to w formie listu do redakcji (adres mailowy poniżej) lub artykułu (w formacie .rft lub .doc).

Proponujemy następujące formy współpracy:

  1. Publikacja artykułów – autorzy chcący podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą mogą publikować na naszych łamach swoje teksty;
  2. Artykuły sponsorowane – treści dostarczane przez firmy i organizacje;
  3. Patronat medialny;
  4. Przygotowanie oraz publikacja recenzji i opinii produktów związanych z praktyką duchową (głównie książek).

Jeśli masz propozycję innego typu współpracy, skontaktuj się z nami.

Reklama i promocja

W sprawach dotyczących reklamy prosimy kontaktować się drogą mailową: redakcja [małpa] przewodnikduchowy [kropka] pl

Polecaj „Przewodnik duchowy”

Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju magazynu, udostępnij informację o nas na swojej stronie www. Możesz to zrobić przy pomocy odnośnika tekstowego bądź graficznego. Dla twojej wygody przygotowaliśmy kilka bannerów do pobrania oraz kody html.

W zamian za umieszczenie odnośnika do nas, umieścimy twój odnośnik w dziale Zaprzyjaźnione strony. Wystarczy, że zamieścisz nasz banner i poinformujesz nas o tym (w mailu podaj link do strony z opublikowanym bannerem i załącz swoją grafikę z podaniem adresu, na jaki ma być podlinkowana).