Rozwój duchowy

Twoja droga do harmonii i szczęścia

Duchowość - Książki


Zioła w doniczkach

Zioła w doniczkach - Engelbert Kötter

Chcąc rozpocząć przygodę w uprawianiem ziół we własnym domu, trzeba zasięgnąć porady kogoś, kto wie "co i jak". Można zapytać starszych członków rodziny o sprawdzone... Czytaj całość »

Wielka księga sekretów

Wielka księga sekretów +DVD

Kompleksowy i praktyczny przewodnik po medytacji, Wielka księga sekretów zaprasza nas do doświadczania życia codziennego poprzez świadomość własnej istoty... Czytaj całość »

10 książek duchowych na prezent gwiazdkowy

10 książek duchowych na wspaniały prezent gwiazdkowy

Zastanawiając się nad tegorocznymi prezentami gwiazdkowymi, nie mogłem ominąć bogatej oferty książek duchowych, jakie są obecnie dostępne na naszym rynku. Wybór jest naprawdę... Czytaj całość »


Niebiańska przepowiednia

Niebiańska przepowiednia - James Redfield

Niebiańska przepowiednia, którą czyta się jak powieść przygodową, ma równocześnie głębię duchowej przypowieści. Zabiera czytelnika w podróż, która rozjaśni duszę i zapewni wgląd... Czytaj całość »

Śpiew ptaka

Śpiew ptaka - Anthony de Mello

Śpiew ptaka to skarbiec bajek chrześcijańskich, buddyjskich, chińskich, sufickich, chasydzkich i pochodzących z wielu innych kultur. Anthony de Mello opatrzył je znakomitymi... Czytaj całość »

101 opowieści zen

101 opowieści zen - Mujū Dōkyō (red.)

Zbiór Piasku i Kamieni to kolekcja opowieści zen zebranych i spisanych przez japońskiego mnicha Mujū Dōkyō w 1283 roku oraz innych anegdot (pochodzących z XIX i XX wieku) ... Czytaj całość »


Jedz, módl się, kochaj

Jedz, módl się, kochaj - Elizabeth Gilbert

Zanim skończyła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert (autorka Jedz, módl się, kochaj) miała już wszystko, o czym może marzyć nowoczesna, wykształcona i ambitna Amerykanka... Czytaj całość »

Księga ego

Księga ego. Wolność od iluzji - Osho

Ego zawsze ma ambicje i pragnienia - zwykle jego oczekiwania są ogromne. Ego pragnie znajdować się na samym szczycie drabiny społecznej. Ego cię wykorzystuje. Nie pozwala... Czytaj całość »

Mała Księga Zen

Mała Księga Zen - Wojciech P. P. Zieliński (red.)

Mistrzowie zen uczą, jak żyć we właściwy sposób i osiągnąć nieprzerwaną radość życia. Jeśli poznasz zasady zen, nie będzie dla ciebie ucieczki... Czytaj całość »


Przebudzenie

Przebudzenie - Anthony de Mello

Książka Przebudzenie jest zbiorem rekolekcji wygłoszonych przez Anthony'ego de Mello, pochodzącego z Indii jezuitę, a zredagowanych po jego śmierci przez... Czytaj całość »

Siedem duchowych praw sukcesu

Siedem duchowych praw sukcesu - Deepak Chopra

Deepak Chopra, lekarz, twórca nowych teorii z zakresu medycyny ciała i ducha oraz wewnętrznego rozwoju człowieka, jest autorem 19 bestsellerów, przetłumaczonych na trzydzieści pięć... Czytaj całość »

Siddhartha

Siddhartha - Hermann Hesse

Siddhartha to jedna z najważniejszych i najpoczytniejszych książek Hermanna Hesse, po raz pierwszy wydana w 1922 roku. Jest to indyjska odmiana "powieści rozwojowej"... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

O stronie

"Przewodnik duchowy" jest serwisem, którego treść koncentruje się wokół tematyki rozwoju duchowego i osobistego oraz życia w harmonii z wszechświatem. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej religii czy filozofii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Dlatego też chcemy przybliżyć Ci nauki i mądrości duchowe, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy nie jest Bóg, guru czy kościół, lecz człowiek i jego droga.

Szukaj na stronie

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.