Rozwój duchowy

Twoja droga do harmonii i szczęścia

Duchowość - Książki


Światło jogasutr Patańdżalego

Światło jogasutr Patańdżalego – B. K. S. Iyengar

Oto kolejna książka, która przybliża nam świat jogi. I może nie byłoby w niej nic szczególnego, gdyby nie fakt, że ta pozycja liczy sobie około dwóch tysięcy lat. Jest więc obecnie... Czytaj całość »

Przebudzenie Duchowość bez religii

Przebudzenie. Duchowość bez religii – Sam Harris

Oto książka, na którą czekałam od bardzo dawna. Nie dlatego, że cenię jakoś szczególnie Sama Harrisa. Po prostu taka pozycja była niezwykle potrzebna na polskim rynku. I to z wielu... Czytaj całość »

Ewolucja duszy

Ewolucja duszy – Linda Backman

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem własnej duszy oraz tematyką reinkarnacji, ta książka jest dla Ciebie. Dr Linda Backman, pedagog i psycholog, w swojej pracy stosuje... Czytaj całość »


To, co wiem na pewno

To, co wiem na pewno – Oprah Winfrey

Istnieją książki, które czyta się jednym tchem. I choć chciałoby się odłożyć lekturę na później, czytelnik siedzi dalej w fotelu i nie może się oderwać od kolejnych stron. Taką książką... Czytaj całość »

Tantra Przekaz szeptem

Tantra. Przekaz szeptem – Prem Gitama

Bardzo lubię seks. Ale jeszcze bardziej cenię sobie zjednoczenie z ukochaną osobą, wykraczające poza zwyczajny akt cielesnej rozkoszy. Moje serce i umysł koncentrują się na czymś... Czytaj całość »

Pieniądze, duchowość, świadomość

Pieniądze, duchowość, świadomość – Mayuri Onerheim

Mayuri Onerheim to duchowa nauczycielka Diamentowej Drogi w Szkole Ridhwan. Przez wiele lat pracowała jako księgowa oraz doradca finansowy... Czytaj całość »


Bóg nie jest wielki

Bóg nie jest wielki – Christopher Hitchens

Książka Christophera Hitchensa należy bezsprzecznie do bardzo kontrowersyjnych pozycji. Część czytelników jest nią zachwycona, inni zapewne przeklinają sam fakt jej istnienia. Nie ma... Czytaj całość »

Najlepsze lekarstwo to my

Najlepsze lekarstwo to my! – Frédéric Saldmann

Frédéric Saldmann, światowej sławy specjalista w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej, kardiolog i dietetyk, przedstawia proste metody na dobre zdrowie. W swojej bestsellerowej książce... Czytaj całość »

Nauka wyzwolenie z dogmatów

Nauka: wyzwolenie z dogmatów – Rupert Sheldrake

Rupert Sheldrake skłania do głębokiej refleksji. Jego świeże podejście do kwestii naukowych dogmatów pokazuje, że tak zwana wiedza naukowa wcale nie jest tak jednolita i niepodważalna... Czytaj całość »


Opowieści z duszą

Opowieści z duszą – Rosario Gómez Alfonso

Albert Einstein powiedział kiedyś: Są dwa sposoby na życie. Pierwszy to żyć z myślą, że cudów nie ma. Drugi to żyć, myśląc, że cudem jest wszystko. Te słowa znajdujemy na pierwszej... Czytaj całość »

Święta seksualność Radość Tantry

Święta seksualność. Radość Tantry – Ananda Sarita

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita jest światowej sławy nauczycielką tantry i autorką wielu artykułów, publikowanych w różnych magazynach... Czytaj całość »

Siła serca

Siła serca – Baptist De Pade

Siła serca to niepowtarzalna okazja do spotkania się osiemnastu największych na świecie duchowych myślicieli, pisarzy i naukowców. Znajdziemy wśród nich Deepaka Choprę.... Czytaj całość »


Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

O stronie

"Przewodnik duchowy" jest serwisem, którego treść koncentruje się wokół tematyki rozwoju duchowego i osobistego oraz życia w harmonii z wszechświatem. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej religii czy filozofii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Dlatego też chcemy przybliżyć Ci nauki i mądrości duchowe, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy nie jest Bóg, guru czy kościół, lecz człowiek i jego droga.

Szukaj na stronie

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: duchowość książki, rozwój duchowy książki, książki o tematyce duchowej, rozwój duchowy książki chomikuj, książki o rozwoju duchowym, klasyka duchowości, duchowość teksty źródłowe.