Śpij nago

Śpij nago!

Według najnowszych badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, spanie bez piżamy wpływa na zadowolenie partnerów ze wzajemnej relacji. Blisko 60% par sypiających ze sobą nago uważało swój związek za bardzo udany i szczęśliwy. Co może mieć wspólnego brak piżamy ze szczęściem? Jest on z pewnością zachętą do częstszego przytulania się, a przyjemność, jaką sprawia sam dotyk ciepłej skóry partnera, wiąże się ze wzrostem poziomu hormonów szczęścia.
Nagie spanie buduje intymną atmosferę i daje poczucie bliskości; pobudza wyobraźnię i sprawia, że mamy większą ochotę na seks. Sypianie bez piżamy może więc poprawić życie seksualne partnerów.

Kolejną korzyścią jest pomoc w pozbyciu się kompleksów związanych z własnym ciałem i większa szansa na samoakceptację. Poza tym spanie nago to niższa temperatura w czasie snu, co jest dla organizmu po prostu zdrowsze. Jednym słowem, same korzyści. Chcesz utrzymać szczęśliwy związek – śpij nago!

Ten artykuł został opublikowany w „Przewodniku duchowym” nr 9

Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:
Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pisząc komentarz zastosuj się, proszę, do naszych zasad komentowania.

O Stronie | Polityka Prywatności | Zasady Autorów | Warunki Użytkowania | Kontakt

© 2012-2017 Przewodnik duchowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. | W oparciu o MyThemeShop.