Przewodnik duchowy 15

Przewodnik duchowy, nr 15

Przewodnik duchowyNumer 15, Wiosna 2016 r.

Pobierz za darmo

 

Nareszcie zaczęła się wiosna – długo wyczekiwany okres, kiedy świat na nowo budzi się do życia. Również my budzimy się z zimowego letargu i zaczynamy poszukiwać sposobów na spożytkowanie rosnącego poziomu energii. Z każdym dniem będziemy odczuwać coraz większą radość ducha. Warto w tym czasie poświęcić nieco uwagi własnemu wnętrzu. Proponujemy więc zajrzeć do kolejnego numeru Przewodnika duchowego w poszukiwaniu inspiracji.

Wykorzystując budzącą się do życia siłę – własną i świata – również w naszej redakcji tworzymy nowe plany i analizujemy pomysły na rozwój magazynu. Przy okazji pozwolę sobie podziękować wszystkim Czytelnikom za to, że są z nami i wspierają nas. Nie tylko miłym słowem. Cieszymy się, że Przewodnik duchowy pomaga Wam poszerzać horyzonty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dalej to robić. Jeśli wszystko pójdzie dobrze – z jeszcze większą skutecznością.

W tym roku zaczniemy powoli wprowadzać w życie pewne pomysły, które chodzą nam po głowie od jakiegoś czasu. Krok po kroku, zbliżamy się do momentu premiery nowej formuły Przewodnika duchowego, ale o tym dokładniej napiszę innym razem. Kilka kwestii wymaga jeszcze dopracowania, więc nie chcę nikomu mieszać w głowie zbyt wcześnie. W odpowiednim momencie wszystkie informacje pojawią się na naszej stronie internetowej. Zachęcam do zapisania się na listę subskrybentów powiadomień, by nie przegapić żadnych nowości.

W tym numerze pojawiło się więcej autorów. W ostatnich numerach większość tekstów pisałem samodzielnie, ale redakcji udało się nawiązać współpracę z kilkoma interesującymi osobami, które – mam nadzieję – podzielą się swoimi doświadczeniami jeszcze nie jeden raz. Przy okazji zachęcam również Was do nadsyłania do naszej redakcji własnych tekstów. Podzielcie się swoimi doświadczeniami i historiami. Najlepsze artykuły pojawią się na łamach magazynu.

Tymczasem zapraszam do lektury. Niech artykuły przez nas publikowane przyczynią się do wzrostu pozytywnej motywacji w Waszym życiu.

Przewodnik duchowy 15 – spis treści

 1. Stwórz takie życie, jakiego pragniesz
 2. Każdy z nas jest konsumentem
 3. 8 produktów wspierających rozwój duchowy
 4. Co naprawdę liczy się w życiu?
 5. Duchowe przebudzenie
 6. Karma – zrób coś dla drugiego człowieka
 7. Pierwsza, najważniejsza rzecz w duchowości
 8. Bądź niesamowitym przyjacielem!
 9. 10 naturalnych leków, które powinny znaleźć się w każdym domu
 10. W jaki sposób uczyniłam swoje życie prostym i szczęśliwym?
 11. 10 fałszywych przekonań o związkach
 12. Zniszczenie ludzkiej cywilizacji – opowieść
 13. Recenzje książek
 14. Tego nie nauczą cię w szkole
Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:
Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponEmail this to someonePrint this page
Komentarze
 1. Renata
 2. Agnieszka
 3. Mikachan
 4. Remik
 5. Melatonina
 6. Redakcja
 7. michal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pisząc komentarz zastosuj się, proszę, do naszych zasad komentowania.

O Stronie | Polityka Prywatności | Zasady Autorów | Warunki Użytkowania | Kontakt

© 2012-2018 Przewodnik duchowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. | W oparciu o MyThemeShop.