Przewodnik duchowy nr 12

Przewodnik duchowy nr 12

Przewodnik duchowyNumer 12, Lato 2015 r.

Witaj w kolejnym numerze „Przewodnika duchowego”. Jak zawsze przygotowaliśmy dla ciebie kilkanaście artykułów poświęconych szeroko rozumianej duchowości. Mam nadzieję, że pomogą ci one w codziennej praktyce oraz dążeniu do lepszego życia.

Zbliżają się wakacje. Czas odpoczynku i regenerowania sił. Z pewnością znajdzie się kilka chwil również na zdobywanie nowej wiedzy, dzięki której będziesz mógł sprawniej radzić sobie z problemami. Wierzę, że „Przewodnik duchowy” ci w tym pomoże. Poruszamy w bieżącym numerze szereg tematów ważnych, a jednocześnie mogących wywołać nieco kontrowersji. Przykładem może być tekst poświęcony Dziesięciu przykazaniom. Wbrew temu, co sądzi wielu ludzi, nie trzeba być katolikiem, by korzystać z ich niesamowitej mądrości. Jestem tego doskonałym przykładem. Zdaję sobie sprawę z tego, że moja interpretacja Dekalogu miejscami znacznie odbiega od powszechnie przyjętej. Jest to jednak, w moim odczuciu, jak najbardziej prawidłowe rozumienie. Czy zgodzisz się ze mną? Sprawdź na stronie 28.

Chciałbym poruszyć w tym miejscu kwestię recenzji książek pojawiających się na łamach „Przewodnika duchowego”. Otóż zauważyłem, że w poprzednim numerze na ten cel zostało poświęcone bardzo dużo miejsca. Zdecydowanie za dużo jak na moje oko. Co prawda, nikt nie narzekał, ale doszedłem do wniosku, że wolę więcej stron poświęcić na konkretne artykuły. Objętość recenzji oczywiście nie zostanie zmniejszona. Uznałem jednak, że ich treść przeniesiemy na stronę internetową. W samym „Przewodniku” ograniczymy się do zamieszczenia wstępu oraz linka do całości. Mam nadzieję, że ta niewielka zmiana przypadnie ci do gustu. Jeśli masz jakieś uwagi, daj znać w komentarzu na stronie www.

Skoro już jesteśmy przy zmianach, wprowadziliśmy jeszcze jedną. Dotyczy ona objętości „Przewodnika duchowego”. Do tej pory każdy numer liczył sobie 50 stron (z kilkoma wyjątkami). Czasami jednak zostawało nam nieco materiału, który w tych ramach się nie mieścił. Niektóre artykuły przerzucaliśmy do kolejnych numerów, z innych całkowicie rezygnowaliśmy. Od teraz zmienimy podejście do tej kwestii. Otóż 50 stron potraktuj jako ilość podstawową, ale ilekroć pojawi się więcej materiału, po prostu go dodamy. W efekcie liczba stron kolejnych numerów „Przewodnika duchowego” nie będzie już stała. Raz będzie więcej, raz mniej. Zobaczymy, jak to wyjdzie.

Mam nadzieję, że najnowszy numer spełni twoje oczekiwania i będziesz zadowolony z lektury.

Pobierz za darmo

Spis treści

 1. Jesteś już bardzo blisko
 2. 4 najstraszniejsze kroki do oświecenia
 3. Jak mechanika kwantowa zmienia nasze postrzeganie
 4. Skrajności czy równowaga?
 5. 5 iluzji, które cię zniewalają
 6. Wszystko jest doskonałe
 7. Dekalog – 10 sekretów szczęśliwego życia
 8. Duchowość i polityka
 9. Inspirujący ludzie – Lauren Singer
 10. Jak dobrze zacząć dzień?
 11. Więcej mocy!
 12. Jak uczyć dzieci odnoszenia sukcesów?
 13. Opowiadanie: dwa wilki
 14. Recenzje książek
 15. Fantastyczne zalety kopru włoskiego
 16. Listy od Czytelników
 17. Tego nie nauczą cię w szkole
Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:
Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponEmail this to someonePrint this page
Komentarze
 1. Dominik Jedrzejczak
 2. Łukasz
 3. Gość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pisząc komentarz zastosuj się, proszę, do naszych zasad komentowania.

O Stronie | Polityka Prywatności | Zasady Autorów | Warunki Użytkowania | Kontakt

© 2012-2018 Przewodnik duchowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. | W oparciu o MyThemeShop.