Prorocze sny

Prorocze sny?

Czy sny mogą być prorocze? Według ekspertów z Uniwersytetu w Maryland, koszmary senne, w których jesteśmy zdradzani przez partnera lub partnerkę, mogą wskazywać nadchodzące problemy w prawdziwym życiu. Proroczy sen w przypadku zdrady małżeńskiej jest więc jak najbardziej możliwy.

Naukowcy przebadali grupę osób w wieku od 17 do 42 lat, pozostających w związku trwającym co najmniej sześć miesięcy. Badanie polegało na prowadzeniu dziennika snów oraz swego rodzaju pamiętnika, opisującego wydarzenia zachodzące pomiędzy partnerami.

Analiza wykazała, że marzenia senne o zdradzie lub kłótni z ukochaną osobą zwiększają szansę na pojawienie się prawdziwego konfliktu między partnerami. Tymczasem sny erotyczne powodują, że życie par przebiega bardziej płynnie, a łączące je uczucia jeszcze się pogłębiają.

Wielu ludzi nie zwraca uwagi na znaczenie swoich snów i nie są świadomi ich wpływu na psychikę. Dzięki badaniom przeprowadzonym w Maryland wiemy, że takie związki istnieją.

Ten artykuł został opublikowany w „Przewodniku duchowym” nr 4

Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:
Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponEmail this to someonePrint this page
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pisząc komentarz zastosuj się, proszę, do naszych zasad komentowania.

O Stronie | Polityka Prywatności | Zasady Autorów | Warunki Użytkowania | Kontakt

© 2012-2017 Przewodnik duchowy. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. | W oparciu o MyThemeShop.