Rozwój duchowy

Twoja droga do harmonii i szczęścia

Śpij nago!

Śpij nago!

Według najnowszych badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, spanie bez piżamy wpływa na zadowolenie partnerów ze wzajemnej relacji. Blisko 60% par sypiających ze sobą nago uważało swój związek za bardzo udany i szczęśliwy. Co może mieć wspólnego brak piżamy ze szczęściem? Jest on z pewnością zachętą do częstszego przytulania się, a przyjemność, jaką sprawia sam dotyk ciepłej skóry partnera, wiąże się ze wzrostem poziomu hormonów szczęścia.

Nagie spanie buduje intymną atmosferę i daje poczucie bliskości; pobudza wyobraźnię i sprawia, że mamy większą ochotę na seks. Sypianie bez piżamy może więc poprawić życie seksualne partnerów.

Kolejną korzyścią jest pomoc w pozbyciu się kompleksów związanych z własnym ciałem i większa szansa na samoakceptację. Poza tym spanie nago to niższa temperatura w czasie snu, co jest dla organizmu po prostu zdrowsze. Jednym słowem, same korzyści. Chcesz utrzymać szczęśliwy związek – śpij nago!


Autor: Monika Srebrzyńska


Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:


Komentarze

Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

O stronie

"Przewodnik duchowy" jest serwisem, którego treść koncentruje się wokół tematyki rozwoju duchowego i osobistego oraz życia w harmonii z wszechświatem. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej religii czy filozofii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Dlatego też chcemy przybliżyć Ci nauki i mądrości duchowe, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy nie jest Bóg, guru czy kościół, lecz człowiek i jego droga.

Szukaj na stronie

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: śpij nago, spanie nago, korzyści ze spania nago, powody dla których warto spać nago, śpij nago a oszalejesz z rozkoszy, spanie bez ubrania, spanie bez piżamy, spanie bez pidżamy.