Rozwój duchowy

Twoja droga do harmonii i szczęścia

Prorocze sny?

Prorocze sny?

Czy sny mogą być prorocze? Według ekspertów z Uniwersytetu w Maryland, koszmary senne, w których jesteśmy zdradzani przez partnera lub partnerkę, mogą wskazywać nadchodzące problemy w prawdziwym życiu. Proroczy sen w przypadku zdrady małżeńskiej jest więc jak najbardziej możliwy.

Naukowcy przebadali grupę osób w wieku od 17 do 42 lat, pozostających w związku trwającym co najmniej sześć miesięcy. Badanie polegało na prowadzeniu dziennika snów oraz swego rodzaju pamiętnika, opisującego wydarzenia zachodzące pomiędzy partnerami.

Analiza wykazała, że marzenia senne o zdradzie lub kłótni z ukochaną osobą zwiększają szansę na pojawienie się prawdziwego konfliktu między partnerami. Tymczasem sny erotyczne powodują, że życie par przebiega bardziej płynnie, a łączące je uczucia jeszcze się pogłębiają.

Wielu ludzi nie zwraca uwagi na znaczenie swoich snów i nie są świadomi ich wpływu na psychikę. Dzięki badaniom przeprowadzonym w Maryland wiemy, że takie związki istnieją.


Autor: Monika Srebrzyńska


Zmień czyjeś życie na lepsze! Udostępnij:


Dodaj komentarz

Dołącz do nas

Polub nas na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o nowościach.

O stronie

"Przewodnik duchowy" jest serwisem, którego treść koncentruje się wokół tematyki rozwoju duchowego i osobistego oraz życia w harmonii z wszechświatem. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej religii czy filozofii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich. Dlatego też chcemy przybliżyć Ci nauki i mądrości duchowe, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Pamiętaj: w duchowości najważniejszy nie jest Bóg, guru czy kościół, lecz człowiek i jego droga.

Szukaj na stronie

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: prorocze sny, czy sny mogą być prorocze, sny prorocze dostęp do przyszłości, prorocze sny wikipedia, prorocze sny skad sie biora, sny prorocze o śmierci, sny prorocze w biblii.